Про затвердження порядку денного 10 сессії сільської ради I скликання

с. Іллінівка

Про затвердження  порядку денного

10 сесії сільської ради   I  скликання

Керуючись Законом  України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

Затвердити   для розгляду на 10 сесії  сільської ради  I скликання  порядок денний :

1.Про затвердження порядку денного 10 сесії сільської ради I скликання

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

2. Про затвердження плану роботи Іллінівської сільської ради на ІІ півріччя 2017 року

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

3. Про виконання бюджету Іллінівської сільської ради за І півріччя 2017 року.

/Доповідач: Літвіненко О.М. -голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку /.

4. Про внесення змін до рішення сільської ради від 06.01.2017 року №І/1-23 «Про бюджет сільської ради на 2017 рік»

/Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку /.

5. Передача районній раді 2-х спортивних майданчиков на баланс районного відділу освіти.

6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 13.03.2017 №І/5-4 «Про організацію харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів навчально-виховних комплексів у 2017 році»

7. Про хід виконання рішення сільської ради від 27.01.2015 № І/2-7 "Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік" за І півріччя 2017 року.

/Доповідачі: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку , Подставкіна А.С. – завідувач сектору економічного розвитку Іллінівської сільської ради/.

8. Про затвердження проекту будівництва за робочим проектом «Капітальний ремонт автодороги довжиною 2800 м  площею 19600 м2 по вул. Московська в с. Тарасівка Костянтинівського району»

/Доповідачі: Літвіненко О.М. -голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку , Подставкіна А.С. – завідувач сектору економічного розвитку Іллінівської сільської ради/.

9. Про затвердження проекту будівництва за робочим проектом «Будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям 42*22 м в        с.Іллінівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області».

10. Про внесення змін в рішення Іллінівської сільської ради від 11.04.2017 №І/6-9 «Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за рахунок бюджетних коштів».

11. Про затвердження ставок земельного податка

/Доповідач: Редькіна О.А. – голова комісії з питань містобудування, будівництва,    земельних  відносин та охорони земель /.

12. Про надання земельної ділянки в оренду гр.Муранець Валентині Петрівні для обслуговування будівлі свинарника

13. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

14. Про затвердження Положень про відділи Іллінівської сільської ради

/Доповідач: Бондаренко О.Г. -  голова комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики /.

15. Інші питання

Сільський голова                                                                         В.О. Маринич