Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту

 Зміст проекту: 

Проект  рішення Іллінівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік».


Адреса розробника: 

-Іллінівська сільська рада 85143, Донецька область, Костянтинівській район, с.Іллінівка, вул. Адміністративна,42/3, та на е-maіl: 41073075@mail.gov.ua , т.062722-10-50.


Спосіб оприлюднення: 

Проект регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу з положеннями та ставками місцевих податків і зборів на території населених пунктів Іллінівської об’єднаної територіальної громади відповідно до вищевказаного проекту рішення можна ознайомитись на інформаційному стенді в приміщенні сільської ради та на офіційному сайті Іллінівської сільської ради ( https://illinivska-gromada.gov.ua).

 
Строк приймання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються до розгляду протягом місяця з моменту оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

 

Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Письмово.


Перелік документів для ознайомлення:

1.Проект рішення Іллінівської сільської ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік».

2.Аналіз регуляторного впливу.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення сільської  ради «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік»

 

Рішення «Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік»« повернутися до списку оголошень