Чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

25 січня 2024 року відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Іллінівській сільській військовій адміністрації. В ході засідання обговорювались питання організації водопостачання в населених пунктах громади, евакуації цивільного населення, активні програми сприяння зайнятості. Присутні на засідання обговорили та затвердили план роботи Центру на 2024 рік.

13:40:01 26.01.2024

18 січня на дорогах очікується ожеледиця

‼️ПОПЕРЕДЖЕННЯ‼️   про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності по Донецькій області     18 січня на території Донецької області   буде спостерігатися на дорогах ожеледиця.

18:54:08 17.01.2024

ДО УВАГИ БАТЬКІВ!

Утворення та функціонування міждисциплінарної команди з питань організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

18:25:31 14.01.2024