ВИХОВАНЦІ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ВІДДІЛУ ОСВІТИ ІЛЛІНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ – ГІДНІ СИНИ ТА ДОНЬКИ УКРАЇНИ!

Дата: 23.11.2017 08:06

21 листопада – День Гідності та Свободи. Це свято є символічним для  всіх нас. Адже, ми розуміємо, що в кожного народу є тільки одна Батьківщина, мова, особливі традиції, темпераменти людей. У навчальних закладах відділу освіти Іллінівської сільської ради пройшла низка заходів, приурочених до цього визначного свята. Помітне місце мали різні інтерактивні форми занять. Зокрема: уроки мужності «Україна – країна нескорених», флеш-моби «За Україну, за її волю!», конкурс малюнків «Моя ненька-Україна та її герої», книжкові виставки «Україна – це територія Гідності та Свободи» та ін. Окрім того, через заходи,  проведені напередодні цього свята, «червоною ниткою» проходить ідея великої любові до Батьківщини. Яскравим прикладом стала виставка дитячих виробів із різних природних матеріалів, яка була облаштована до Дня працівників сільського господарства в Україні.

Шануймо свою рідну Батьківщину!