Як Олександро-Калинівці відмітили День сільськогосподарського працівника

Дата: 19.11.2017 09:54

Люблю своє село! Кожне свято або культурний захід тут проходить на ура! І це не "показуха" і не гарна картинка для широкого загалу, - це реальний справжній відпочинок. Цього разу на свято "День сільськогосподарського працівника" у селі Олександро-Калинове зібралося 70 селян та гостей. Тут не має такого, щоб хтось чогось соромився, чи відмовився виступати у сценці, чи боявся виглядати не гарно. Таке враження, що це велике родинне свято.Тут були різні вікові категорії, починаючи від 13 річних до літніх людей. Всі себе відчували комфортно і не комплексували з цього приводу. Учасники свята зробили внесок по 50грн. з чоловіка, а також приносили з дому харчів. Ансамбль козачої пісні "Любава" та квартет "Любаски"співали пісень, демонстрували обряд зажинків, а також різних гумористичних сценок. Окремо хочеться подякувати працівникам ЦКтиД с. Ол-Калинове за організацію і успішне проведення заходу. Всім учасникам свята, які всі були, як одна родина. Шановні друзі! Як що Вам в житті не вистачає справжніх свят, а не дорогих "кахфе", як що ви хочете класно відпочити і не боятися того, що про Вас хтось дурне подумає, то мерщій до нас! Слідкуйте за оголошеннями на нашій сторінці і ласкаво происмо до нашої дружньої родини!.

Метеріал взятий зі сторінки facebook