Юридична допомога переселенцям, учасникам АТО, родинам загиблих військовослужбовців!

Дата: 21.07.2017 10:20

«Всеукраїнський громадський рух «Сила права» – єдина правозахисна організація, яка допомагає громадянам отримати компенсацію матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Кожен громадянин, який постраждав від злочинних дій Російської Федерації в Україні, може отримати безкоштовну консультацію та ефективну правову допомогу у підготовці та супроводі позовної заяви з моменту її подання до суду до фактичного отримання компенсації завданої шкоди.

Безкоштовна правова допомога надається:

• Родинам загиблих військовослужбовців – очікуваний розмір компенсації від 60 тисяч євродля кожного члена родини;
  • Військовослужбовцям, які отримали поранення, каліцтва та психологічні травми, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро (для легкопоранених) + компенсація за втрату працездатності + компенсація витрат на лікування та протезування;
  • Колишнім військовополоненим та цивільним особам, що перебували в незаконному утриманні, – очікуваний розмір компенсації від 20 тисяч євро;
  • Вимушеним переселенцям з окупованих територій АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей – очікуваний розмір компенсації від 35 тисяч євро+ компенсація матеріальної шкоди;
    • Громадянам, які втратили особисте майно, – розмір компенсації залежить від вартості втраченого майна.

Завдяки професіональним зусиллям команди «Сила права», накладено арешт на виплату кредиту в розмірі 3 мільярдів доларів США, отриманого Україною від РФ за часів режиму Януковича у 2013 році, та відсотків по ньому. Ці кошти будуть використані для виплати компенсацій постраждалим. Тож, не зволікайте та звертайтесь до найближчої приймальні руху «Сила права». Мережа руху налічує 18 міст у 15 регіонах України.

Інформацію про розташування, графік роботи, контактні дані регіональних юридичних приймалень можна отримати на сайті руху «Сила права» www.sila-prava.org

Адреса приймальні в місті   Краматорськ, вул. Магнитогорська, 9, кімната 2-а

Тел +380997330265 – Альона Олександрівна , +380951350124 Олександр Григорович