Новорічне привітання голови громади!

Шановні читачі нашого сайту та мешканці громади!

ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА ВСІМА ЗИМОВИМИ СВЯТАМИ!

2017-ий був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

Щиро вірю, що 2018-й рік буде щедрим на нові досягнення та перемоги на нелегкому шляху розвитку нашої країни.

Зимові свята – це усіма нами з дитинства улюблені, радісні дні, наповнені родинним затишком, веселощами, очікуванням дива та казки, душевного тепла і надії. Тож нехай серця будуть зігріті коханням і теплом, а домівки наповняться радістю та щастям.

Оптимізму, натхнення, добробуту та миру нам усім!

З повагою,                                                                                                                                                     Володимир Маринич

Голова Іллінівської ОТГ