В Іллінівській громаді відремонтували Новополтавський будинок культури

Дата: 12.01.2018 13:30

Приміщення зали, де відбуваються основні сільські заходи та по вихідних дискотека для молоді, не ремонтували десятки років. Об’єднання у громаду дозволило використати власні кошти для ремонту.

- Загалом на матеріали витратили близько 30 тисяч гривень з бюджету Іллінівської громади. Щоб зекономити, ремонтні роботи робили власними силами селян. Швидкими темпами поклеїли шпалери, постелили лінолеум та прибили плінтуси. Частина меблів була куплена напередодні за рахунок бюджету Новополтавки. Стелю також зробили трохи раніше , - розповіла Юліанна Стужук - заступник Іллінівського сільського голови.

Танцювальні вечори в Новополтавці користуються попитом у молодих селян, на дискотеку запрошують молодь із сусідніх сіл.

Будівля Будинку культури в Новополтавці відіграє важливу роль для села, бо в ній знаходяться дитсадок, клуб, бібліотека, сільрада. Мають наміри переселити туди ще й ФАП. У 2018 році заплановано зробити стяжку будівлі та термомодернізацію, залучивши кошти Донецького фонду регіонального розвитку.