Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Створили інтерактивну мапу відновлення та розвитку Донецької області

Створили інтерактивну мапу відновлення та розвитку Донецької області, повідомляє голова Донецької ОДА Павло Жебрівській на своїй сторінці в мережі фейсбук. "Унікальна річ. У ній систематизована та унаочнена уся інформація по об’єктах, на яких проведені або проводяться відновлювальні роботи, крім того, зазначені проекти, які потребують реалізації (по кожному з них – окрема інформація, зокрема, щодо наявності-відсутності ПКД тощо).

Департамент інвестиційно-інноваційного розвитку та зовнішніх відносин ДонОДА провів колосальну роботу зі збору та систематизації інформації по 14 містах, 12 районах, 6 ОТГ, 15 структурним підрозділам ОДА. Внесено відомості по 7771 проектам на загальну суму 243,6 млрд гривень! 
Мапа вже доступна для широкого кола користувачів: вона, безумовно, буде цікава як потенційним інвесторам, так і громадськості: там можна чітко відстежити потреби громад у розвитку та відбудові інфраструктури; історію та джерела фінансування завершених проектів; зрештою, побачити масштаб та перспективу оновлення української Донеччини, яку ми розпочали. 
Інформація, зазначена на мапі, постійно змінюється, додається та оновлюється – у відповідності до процесу реалізації робіт.
Протестувати та оцінити її можна за цим посиланням: http://cba.org.ua/mapd/

Це далеко не остання інтерактивна мапа, яку розробляє ДонОДА. У найближчій перспективі плануємо таким чином систематизувати інформацію по наявній в області землі (із зазначенням призначення та форми власності кожної ділянки), створити економічну мапу Донеччини тощо. 
Сподіваємося, що систематизація та відкритість даних сприятиме як притоку інвестицій в область, так і активізації місцевих підприємців." - пише Павло Іванови Жебрівський.« повернутися до списку новин