Чергова, 12-та сесія Іллінівської сільської ради

Дата: 05.09.2017 14:31

Сьогодні відбулась чергова сесія Іллінівської сільської ради. Хотілось би відмітити величезну кількість сесій із початку створення громади, наразі була проведена 12-та! Така кількість свідчить, про невтомну жагу розвиватися і прозорість прийнятих рішень. Сьогодні були розглянуті питання щодо внесення змін до бюджету сільської ради на 2017 рік, внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік, створення культурно-інформаційного центру у с-щі Довга Балка та затвердження його статуту, прийняття на баланс дошкільного навчального закладу с. Полтавка, земельні питання тощо.
Голова громади звітував про вже виконану рооту та окресли плани на наступні місяці. Дякуємо нашим найактивнішим депутатам, за підтримку та плідну співпрацю.