Громада шукає свого інвестора!

Дата: 27.02.2018 15:51

Кажуть, що інвестор має закохатися у Вас. Пане потенційний інвесторе, так от є інформація із першоджерела: є на Донеччині одна громада, Іллінівська ОТГ. Молода (2017р.н), красива (526 кв.км), добра ( 10500 осіб), небідна (4562 грн. власних доходів на 1 мешканця) та незаміжня поки що. Рік вже шукає свого інвестора. Увійшла у ТОР-30 найбагатших громад України. Не сидить, не чекає у вікно і сльози не ллє, а їздить по всіляки заходам-тренінгам-форумам-зустрічам, виступає спікером,є пілотником та тредсеттером у реформі децентралізації. Вільно говорить англійською та є на зв’язку 24/7. Вона громада – мотиватор! На неї багато хто тримає рівняння і з нею товаришують. Вона перша, хто став на шлях створення індустріального парку і вже шукає ділянку,як мінімум «грінфілд». Вона уміє освоювати кошти і жодного разу не порушила дедлайни. Відповідальна панянка! За перший рік дівування понад 30-ть інвестиційних проектів втілила і ще більше запланувала на 2018й і підготувала проектно-кошторисні документи! Моя громада наразі оформлює інвестиційний паспорт громади, адже наречена без паспорта у РАГС не ходить, бо не гоже так, мати каже. Слухняна та не забюрократизована. Вільна і викохана у кращих сімейних традиціях Донеччини. Знаєте, геть не соромно ходити із плакатом – «Шукаю інвестора». Так от із сьогоднішнього дня – Іллінівська громада кидає клич у космос задля пошуку свого інвестора! Хай знають, що така є!
Координатором і головною свахою для інвестора є –  заступниця голови Іллінівської об’єднаної територіальної громади із Донецької області – Юліанна Стужук. Її е-мейл – 0638550493us@gmail.com