-Серед громад Донецької області найбільшу суму отримає Лиманська ОТГ – майже 10 млн.грн, що складає 30% від загальної суми субвенції, передбаченої для Донеччини. Наступною йдеСоледарська громада, яка отримає 5,8 млн. грн., таІллінівська громада – їй держава допоможе з розвитком інфраструктури на 5,6 млн. грн. Найменше отримає Званівська громада, державна підтримка якої складатиме лише 1,3 млн. грн. – акцентував Артем Колодезний.

За словами Артема Колодезного, більшу суму субвенції загалом отримали ті громади, які встигли об’єднатися раніше. Наприклад, в 2016 році три громади Донецької області, утворені в 2015 році отримали 35,6 млн. грн. У 2017 році, коли громад стало більше, розмір субвенції складав 41,8 млн. грн.(кошти отримали шість ОТГ Донецької області). Поточного року сума субвенції зменшилася на 20%.