Іллінівська громада
Костянтинівський район, Донецька область

Всеукраїнський фестиваль «Купальські роси» приймає Іллінівська громада!

14 липня на березі водосховища регіонального ландшафтного парку «Клебан-Бик», Іллінівська сільська об'єднана територіальна громада прийматиме Всеукраїнський фольклорно-етнографічний фестиваль «Купальські роси».
Нагадаємо, що в рамках створення Єдиного культурного простору Донеччини з метою популяризації української культурної спадщини, відтворення етнічної культури, звичаїв, традицій, обрядів, розвитку туристичної привабливості регіону фестиваль «Купальські роси» вперше буде проходити у нас.

Запрошуємо земляків і гостей свята зануритися в магічну атмосферу свята, побачити на власні очі, як наші предки святкували Івана Купала, відвідати гостинну і хлібосільну Іллінівську громаду і побувати на Всеукраїнському фестивалі «Купальські роси», саме у цей, неймовірний за своєю енергетикою, день! Це свято поєднує традиції і перспективу, коріння і крону українського дерева життя, він покликаний популяризувати українську культурну спадщину, відтворювати етнічність, звичаї, традиції, обряди, а також підвищити туристичну привабливість регіону і нашої громади.

Вже відомо, що до підготовки свята, а саме його культурної частини, вже приступили його учасники - творчі колективи. Технічну допомогу організаторам надає - керівництво РЛП «Клебан-Бик» спільно з Іллінівською громадою. Зі свого боку активну підтримку фестивалю надає Донецька ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЯ, яка є головним ініціатором та організатором фестивалю.
На березі водосховища організатори очікують до 5-ти тисяч гостей.

Це буде наймасштабніший фестиваль на території Іллінівської ОТГ.


 « повернутися до списку новин