У Іллінівській громаді шукають можливість запровадження міні-грантів

У Іллінівській громаді шукають можливість запровадження міні-грантів

27.07.2018
Донецький ЦРМС

Чи варто запроваджувати в Іллінівській сільській ОТГ громадський бюджет, розбирався під час виїзної консультації Сергій Івахнін, радник з питань місцевих фінансів Донецького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Під час зустрічі з посадовцями Іллінівської громади дійшли висновку, що тема бюджету участі актуальна для ОТГ. Але для його запровадження громада потребує експертного супроводу від Донецького ЦРМС.

«Ми зараз вивчаємо можливість затвердження місцевої програми міні-грантів для ініціативних груп населення. Відпрацюємо механізм адміністрування і будемо впроваджувати бюджет участі», - прокоментувала Наталя Лебедева, заступник сільського голови - начальник фінансового відділу Іллінівської сільради.