Іллінівська громада нагодувала близько 1000 людей на кулінарному батлі

Дата: 27.08.2018 14:09

24 серпня в рамках святкування Дня Незалежності України, в парку ім. Пушкіна, відбувся кулінарний батл. У змаганнях взяли участь команди з різних міст і громад Донецької області.

У ньому взяв участь голова і нашої, Іллінівської громади - Володимир Маринич. Фірмовою стравою нашої ОТГ були галушки по-Іллінівські.

Продемонструвати свою кулінарну майстерність зібралися учасники з Олександрівської громади, Торецька, Соледара, Мар'їнки, Покровська. У кулінарному батлі  також взяли участь представники Операції Об'єднаних сил, Донецької обласної державної адміністрації та команда народного депутата України Максима Єфімова.

Учасники почали збиратися на локації за кілька годин до початку батла для того, щоб підготувати свої робочі місця, принести продукти і розпалити багаття.

Всі команди перебували в чудовому настрої і, звичайно ж, в повній впевненості в своїй перемозі.

Коли всі страви були готові, глядачі могли їх безшкоштовно поласувати
їх та віддати свій голос за найсмачнішу страву.

За підсумками глядацького голосування, перше місце зайняла команда Олександрівської ОТГ і їх борщ з п'яти видів м'яса. На другому місці, з відривом всього лише в три голоси, команда народного депутата України Максима Єфімова за смачний плов з чорносливом. Третє місце дісталося військовослужбовцям, які приготували ситну і наваристу шурпу. Наша громада, кулінарний батл, на жаль не виграла, але нагодувала більше 1000 людей.