УВАГА!!! Оголошується конкурс

Дата: 11.09.2018 13:28

УВАГА!!! Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, прапора та гімну) Іллінівської територіальної громади

Виконавчим комітетом Іллінівської сільської ради оголошено конкурс на створення офіційної символіки Іллінівської сільської територіальної громади.
      Метою конкурсу є визначення найкращих  варіантів художніх вирішень герба та прапора
Іллінівської територіальної громади для його остаточного затвердження Іллінівською сільською радою.
      Конкурс проводиться в наступні етапи та строки:
1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з
10.09.2018 по 01.10.2018;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам визначеним розділом IV  та V Положення та обрання із них кращих для подальшого голосування за них  на офіційному веб-сайті Іллінівської сільської ради з 03.10.2018 по 08.10.2018;

3 етап –голосування за кращі роботи обрані комісією на офіційному веб-сайті Іллінівської сільської ради з 08.10.2018 по 29.10.2018;

4 етап – визначення переможця конкурсу комісією не пізніше 30.10.2018;

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи.

Основними завданнями конкурсу, окрім розроблення та створення герба, прапора є збереження історичної та культурної спадщини сіл та селищ Іллінівської територіальної громади, утвердження звичаїв і традицій народу, сприяння розвитку туризму, зокрема, поширення інформації про Іллінівську територіальну громаду як культурний, історичний та мальовничий куточок Донеччини.

Учасники можуть подати як одну, так і декілька конкурсних робіт у різних номінаціях.

Подача учасником конкурсної роботи означає його згоду на її подальше  використання.

Детальніше про умови конкурсу  - дивитися Положення про конкурс!

Конкурсні проекти герба та прапора Іллінівської територіальної громади подаються до 30 жовтня 2018 року за адресою: вул.Адміністративна42/3, с. Іллінівка, Донецька область,85143  тел../факс: (06272)-2-10-50, e-mail 41073075@mail.gov.ua (з приміткою «на конкурс ескіз ідеї»)

Положення про конкурс

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)