Виїзний прийом громадян начальником Костянтинівського відділення поліції Віталієм Хівричем

Дата: 26.09.2018 14:28

26 вересня 2018 року на базі Олександро-Калинівської школи начальником Костянтинівського відділення поліції Віталієм Хівричем був проведен виїзний прийом громадян. На зустрічі були підняти особливо гострі та болючі питання для селян. Так присутні скаржилися на неконтрольований прийом металобрухту, продаж самогону, пияцтво та відсутність витверезників. Піднімалось питання й неповнолітніх, які знаходяться на вулиці в ночний час, тим самим наражаючи себе на небезпеку.
«Щодо домашнього насильства,- зазначив Виталий Хиврич, -набув чинності Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» від 7 грудня 2017 року № 2229-VIII. Зміни до законодавства передбачають більш жорсткі покарання за домашнє насильство, криміналізуючи його, а також дають можливість Нацполіціі контролювати поведінку порушника, щоб уникнути повторного насильства. Що ж стосується інших питань, то інформуйте поліцію про всі злочини, які вам відомі, пишіть заяви, йдіть на контакт з працівниками поліції. Лише спільними зусиллями ми зможемо навести лад у ваших селах.
Крім того, очільник поФото без описуФото без описуліції пообіцяв надіслати Ювінальну поліцію для проведення співбесід з неповнолітніми.