Свято до Дня Святого Миколая

Дата: 20.12.2018 21:31

День Святого Миколая – один із найсвітліших і найрадісніших свят, яке до нас приходить у перед новоріччя з надією у здійснення найзаповітніших мрій та задумів. З особливим нетерпінням свята чекає малеча, яка вірить в диво і сподівається на щедрі подарунки.

З нагоди свята у Культурно-інформаційному центрі с-ща Довга Балка гомінко і весело. Тут зібралися діти які потребують особливої уваги та піклування з усіх шкіл громади на гостини та театральну виставу, а також і святкову конкурсно-розважальну програму.

На свято із привітаннями завітала секретар Іллінівської сільської ради Троян Валентина Михайлівна. Вітаючи дітей з новорічно-різдвяними святами, вона  побажала їм миру та злагоди, багато подарунків  та здійснення усіх бажань у новому році. «Діти – найкраще, що у нас є, це наше майбутнє. Тож ми повинні зробити все, аби подбати про їхнє щасливе дитинство» – підкреслила у своєму виступі Валентина Михайлівна.

По завершенню вистави та ігрової програми усі бажаючі фотографувалися з казковими героями та отримали солодкі подарунки від Святого Миколая.

Вірити у Святого Миколая - означає робити добро. Тому в цей день хочеться побажати усім добра і милосердя один до одного.

А усім дітлахам Іллінівської громади напередодні Новорічних та Різдвяних свят бажаємо щоб наступний рік був сповнений позитивних моментів, гарного спілкування в родинному колі, нових знайомств, перемог, досягнень і став роком успіхів у їх житті.