Донецька область, Краматорський район

День працівників сільського господарства

Дата: 23.11.2021 11:28

Щороку у третю неділю листопада в Україні відзначають День працівників сільського господарства. Напередодні цієї дати вітання отримали і представники головних підприємств Іллінівської громади. Володимир Маринич разом із заступницею голови Краматорської РДА Вікторією Набоковою урочисто привітали найкращих працівників сільськогосподарської галузі. Почесні грамоти та цінні подарунки від Донецької обласної державної адміністрації отримали овочівник 3 розряду ТОВ «Перспектива» Олена Бесєдіна та водій СТОВ «Злагода» Петро Сидорчук.

За багаторічну сумлінну працю, професіоналізм та високі показники продуктивності Володимир Маринич вручив грошові сертифікати та грамоти від Іллінівської сільської ради:
- головному агроному СТОВ «Імпульс» Сергію Віщунову та трактористу СТОВ «Агросоюз» Євгену Степанову, трактористам СТОВ «Злагода» Олександру Чайці, Сергію Плохотникову, водію СТОВ «Злагода» Петру Сидорчуку та овочівниці ТОВ «Перспектива» Наталії Літвін.
- екіпажам ПП САФ «Єлизавета» комбайнерам Ігорю Івлєву та Валентину Авраменко, екіпажу СТОВ «Злагода» у складі комбайнера Дмитра Євдокимова, тракториста Станіслава Моженко, водія Володимира Костирі за перемогу в номінації «Жнивні екіпажі».

За високі показники врожайності у номінації «Сільськогосподарські підприємства різних форм власності» були відзначені підприємства «Злагода» директор Поляцковий Анатолій Миколайович, «Імпульс» директор Гарбуз Андрій Миколайович, «Єлізавета» директор Кюрджієв Сосо Полікарпович.

"Я хочу подякувати всім працівникам сільськогосподарської галузі за багаторічну працю та високий професіоналізм, - привітав присутніх Володимир Маринич. - Переконаний, що саме ви є основою розвитку нашої громади, ви дбаєте не лише про свої землі, а й робите все можливе, щоб зберегти наші села для майбутніх поколінь. Зі святом, Вас, шановні аграрії! Хай не знають втоми Ваші натруджені руки, нехай щедрою буде Ваша життєва нива, а труди Ваші й надалі збагачують Україну та прославляють Іллінівську громаду!"