Іллінівська сільська територіальна громада

Вітання з новим призначенням

Дата: 08.09.2023 18:17

Шановний Павле Олександровичу!

Від себе особисто і від імені всієї Іллінівської громади  я хочу щиро подякувати Вам за Вашу непросту працю, за наше плідне понад чотирирічне співробітництво, за допомогу та сприяння у вирішенні складних питань, за те, що нам вдалося гідно пройти поруч з Вами випробування долі і часу.  Дякую за порозуміння у ці складні для всіх нас часи, витримку, порядність і людяність.  Дякую за мужність та любов до рідного краю.  Дякую Вам і вітаю з новим призначенням!

Бажаю здоров'я, миру, щастя, прихильності долі, родинного затишку, натхнення та сил! Нехай попереду на Вас чекають нові перемоги, успіхи та досягнення!

З повагою і вдячністю, начальник Іллінівської сільської військової адміністрації Краматорського району

Володимир МАРИНИЧ