Дата: від до Скинути

Брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад

12 липня 2023 року відбувся брифінг начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Наталії Рад щодо перерахунків пенсійних та страхових виплат у 2023 році, порядку призначення/поновлення виплати пенсії громадянам України, які тимчасово знаходяться за кордоном, перепризначення житлових субсидій на неопалювальний період тощо.

09:20 13.07.2023

За участю Володимира Зеленського лідери країн G7 погодили Спільну декларацію про підтримку України

На полях саміту НАТО у Вільнюсі за участю Президента України Володимира Зеленського лідери країн «Групи семи» (G7) погодили Спільну декларацію про підтримку України, у якій підтвердили, що безпека нашої держави є невід'ємною частиною безпеки євроатлантичного регіону.

19:59 12.07.2023