Порядок бронювання військовозобов’язаних (оновлено)

Роз’яснення щодо Порядку бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, іншими державними органами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби Збройних Сил України, інших військових формувань, населення в умовах правового режиму воєнного стану

11:08 17.10.2022

Безпритульні тварин під час війни!

Кожен рік  багато людей страждають від нападів безпритульних тварин. Особливо непокоїть те, що більша частина потерпілих — діти. З початком воєнного стану ситуація з безпритульними тваринами на території нашої громади суттєво погіршилась.  Це  пов’язано з тим, що частина жителів виїхала  в інші регіони, або за кордон, а тварин відпустили, щоб вони самі шукали собі їжу.  Собаки та коти, які залишилися без будинку та господарів збиваються у зграї, що в свою чергу збільшує  ризик для населення зустріти агресивних тварин. Також можливе погіршення ситуації щодо такого захворювання як сказ, коли в зимовий період, в пошуках їжі, до населених пунктів  будуть наближатися,  контактуючи  з безпритульними собаками та котами, більшість яких невакціновані проти сказу, дикі хижі тварини, які є потенційними носіями цього захворювання.

10:32 14.10.2022

Порядок допуску осіб і транспортних засобів на територію деокупованих населених пунктів Донецької області, де проводяться стабілізаційні заходи

08:33 22.09.2022