ПОДАТКОВІ НОВИНИ

Костянтинівська державна податкова інспекція Головного управління ДПС у Донецькій області

В Костянтинівці «порушники-роботодавці» офіційно працевлаштували 934 працівника  В першому півріччі 2021 року Костянтинівські податківці у складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення провели 15 «інформаційних» рейдів серед роботодавців Костянтинівки. За цей час було виявлено 54 роботодавця, які не оформлювали трудові відносини зі своїми працівниками, 934 працівника отримали офіційне місце роботи, 165 громадян оформили приватне підприємництво, 235 роботодавців підвищили рівень заробітної плати своїм працівникам.  Члени робочої групи роз’яснюють суб’єктам господарювання норми законодавства про працю,  порядок оформлення найманих осіб, переваги офіційного працевлаштування працівників, ризики неформальних трудових відносин. Наприклад, за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) роботодавцю загрожує штраф у розмірі 60 тис.грн. за кожного робітника.

11:19:22 21.07.2021