ПОДАТКОВІ НОВИНИ

УВАГА! Шановні платники податків - фізичні особи!

Головне управління Державної податкової служби у Донецькій області наголошує про необхідність погашення заборгованості до бюджету за для уникнення непередбачуваних негативних наслідків для Вас, пов’язаних з його примусовим стягненням, що передбачені законом, зокрема:

14:15:02 27.05.2021

Використання РРО/ПРРО: платні медичні послуги

Шановні платники! Головне управління ДПС у Донецькій області нагадує, що платні послуги у сфері охорони здоров’я з початку 2021 року повинні надаватись фізичними особами – підприємцями, у тому числі і платниками єдиного податку,  виключно із застосуванням РРО.

12:08:31 24.05.2021

До уваги платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин!

Головне управління ДПС у Донецькій області інформує, що Державна податкова служба України на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/nove-pro-podatki--novini-/469210.html надає важливу інформацію для платників рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин.

12:07:30 24.05.2021

З доходів мешканців Донеччини до бюджетів сплачено більше 4,6 млрд гривень

За січень-квітень 2021 року до зведеного бюджету країни від платників Донецької області надійшло 4 млрд 637 млн грн податку на доходи фізичних осіб, що на 723 млн грн перевищує показники відповідного періоду 2020 року. Податок на доходи фізичних осіб залишається одним з основних бюджетоутворюючих елементів, на нього припадає 55,8% від усіх перерахувань суб’єктів господарювання області.

12:06:11 24.05.2021

Зберігання пального потребує ліцензії

Шановні платники! Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі пальним та зберігання пального на території України визначено Законом України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах та пального» зі змінами та доповненнями (Далі – Закон № 481).

12:04:17 24.05.2021

Костянтинівські підприємці опановують нові сфери діяльності

Костянтинівські підприємці опановують нові сфери діяльностіОтримати одноразову допомогу по безробіттю та відкрити інтернет-магазин з продажу засобів для догляду за шкіряними виробами вирішив мешканець Костянтинівки, що залишився без роботи. Для цього він навчався, склав бізнес-план та успішно його захистив  перед комісією в Костянтинівському міському центрі зайнятості, членами якої були Костянтинівські податківці.

09:43:29 26.02.2021

Костянтинівські підприємці опановують нові сфери діяльності