№ 2-1 Про затвердження порядку денного 2 сессії

с. Іллінівка

Про затвердження  порядку денного

2 сесії сільської ради   I  скликання

Керуючись статтею 26,50 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

Затвердити   для розгляду  2 сесії  сільської ради  I скликання  порядок денний :

1.Про затвердження порядку денного 2 сесії сільської ради I скликання

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

2.Про Регламент Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

3.Про Статут Іллінівської сільської ради ОТГ.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

4. Про затвердження Положення про старосту.

/Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування,фінансів,бюджету та  соціально-економічного розвитку/.

5.Про затвердження зразків та описів печаток і вивісок.

6. Про ранг секретаря сільської ради.

//Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку/.

7. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на   2017 рік.

/ Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування,фінансів,бюджету та   соціально-економічного розвитку/.

8. Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за    рахунок бюджетних коштів.

9. Про утворення юридичної особи Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього середовища,комунальної власності та  інфраструктури Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Дорош О.Ю. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства та  комунальної власності/ відправлено на доопрацювання

10. Положення про умови оплати праці робітників виконавчого апарату сільської ради.

11. Про Положення щодо преміювання працівників виконавчого апарату сільської ради.

12. Про план роботи Іллінівської сільської ради на I-півріччя 2017 року

/Доповідач: Троян В.М. - секретар сільської ради /

13. Про затвердження Посадової інструкції діловода Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Бондаренко О.Г. – голова комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики / перенесено на наступну сесію

14. Про відміну рішення та вилучення земельної ділянки.

/Доповідач: Редькіна О.А. – голова комісії з питань містобудування, будівництва, земельних  відносин /

15. Про затвердження паспортів бюджетних програм на 2017 рік.

Секретар сільської ради                                                                 В.М.Троян