Гранти на створення робочих місць

Чеська неурядова організація «Людина в біді» проводить конкурс грантів на створення нових робочих місць поблизу лінії розмежування конфлікту. Розмір гранту складає 40 000 грн. за кожне створене робоче місце. Дедлайн - 1 січня 2019 р.

10:24 28.11.2018

ПОВІДОМЛЕННЯ про затвердження Детальних планів території

ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області повідомляє про затвердження Детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан-Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

10:15 10.09.2018

Конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території

Іллінівська сільська рада оголошує конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території, розташованої в межах населеного пункту села Степанівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

10:13 10.09.2018

Конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області

Міністерство соціальної політики оголошує конкурс про відбір проектів створення робочих місць для відтворення та розвитку інфраструктури Донецької області, які реалізовуватимуться за рахунок коштів державного бюджету.

07:45 07.08.2018