Оголошення

УВАГА! З 02 ТРАВНЯ 2024 РОКУ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНА ЕВАКУАЦІЯ ДО ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ!

Триває обов'язкова евакуація цивільних мешканців Донеччини.  Сьогодні найважливіше - зберегти життя! Відповідно до рішення Урядового Координаційного штабу  з 02 травня 2024 року обов’язкова евакуація буде здійснюватися до Волинської області. Евакуація до Волинської області здійснюватиметься спеціальним поїздом,  1 раз на 8 днів (02.05; 10.05; 18.05; 26.05). Щоб врятувати свою родину від постійних обстрілів та безкоштовно виїхати до  безпечного регіону необхідно:  залишити заявку за телефоном 0988903318 або 0662856290;  дістатися до місця збору у вашому населеному пункті, звідки буде  безкоштовний підвіз до евакуаційного поїзду у м. Покровськ;   оселитися у Волинській області - це безкоштовно.  Для евакуації тяжко хворих і осіб з інвалідністю просимо телефонувати за  номерами: 0800332614, 0997104872, 0993115314, 0961086048. Влада надає такі соціальні гарантії:  • безкоштовне житло у закладах комунальної власності (визначених місцями  компактного проживання) Волинської області;  • щомісячна виплата допомоги на проживання деяким категоріям внутрішньо  переміщених осіб; • разова виплата цивільному населенню, яке евакуюється; • гуманітарна допомога;  • психологічна допомога;  • медична допомога тощо;  Евакуація — це складно, але необхідно!  Евакуація рятує життя!

18:47:50 25.04.2024

Як підприємцю продати свій товар онлайн безпечно

Торговельні онлайн-майданчики стали незамінними для людей, які шукають зручний та швидкий спосіб не тільки здійснити покупку, а й продати власний товар. Проте разом зі зростанням популярності онлайн-майданчиків, також зростає кількість шахраїв, які намагаються обманути продавців. Сьогодні ми розглянемо схеми шахрайства на онлайн-платформах та поради, які допоможуть продавцям продавати безпечно.

15:03:40 15.04.2024

До уваги аграріїв

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації інформує, що Уряд США, у межах ініціативи AGRI-Україна, безоплатно надасть українським агровиробникам з 10 областей насіння кукурудзи бренду Dekalb від компанії Bayer для весняної посівної – 2024.

14:03:08 15.04.2024

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю

З  01 квітня по 15 квітня 2024 р. пpоводяться консультації з громадськістю (громадські обговорення) щодо варіантів назв, які пропонується надати об’єктам топоніміки Іллінівської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області з урахуванням пропозицій від представників громадськості та рекомендацій Комісії.

23:59:32 31.03.2024

ГРОЗОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ!!!

ПОПЕРЕДЖЕННЯ про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності  по Донецькій області  "У найближчу годину з утриманням до кінця доби 29 березня у Донецькій області очікуються грози. (І рівень небезпечності, колір жовтий)".

16:54:36 29.03.2024