Оголошення

Внутрішньо переміщені особи Дніпропетровської та Донецької областей можуть отримати 2600$ на розвиток власної справи

В рамках Програми підтримки економічної стійкості України ВПО, які проживають у Дніпропетровській та Донецькій області мають можливість отримати фінансову допомогу для відновлення втраченого через війну мікробізнесу, або започаткування власної справи.

19:54:27 23.07.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ НАЗВ ВУЛИЦЬ ГРОМАДИ

Шановні мешканці громади! Доводимо до Вашого відома, що відповідно до розпорядження начальника Іллінівськоїсільської військової адміністрації від 25 квітня 2024 року № 102 «Про перейменування об’єктів  топоніміки населених пунктів Іллінівської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області», Харківською регіональною філією ДП «Національні Інформаційні системи» Міністерства юстиції України нові назви вулиць з12.06.2024 року,  були внесені до словника вулиць Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

19:14:42 09.07.2024