Розпорядження Донецької обласної державної адміністрації №139/5-24

Про затвердження графіку особистих прийомів осіб, які потребують безоплатної первинної правничої допомоги, особистих прийомів громадян та телефонного зв’язку з населенням «Гаряча лінія» з питань, що належать до компетенції облдержадміністрації, обласної військової адміністрації, на 2024 рік

09:01:36 13.03.2024

На виконання розпорядження начальника Іллінівської сільської військової адміністрації Володимира МАРИНИЧА від 22.02.2024 року №39 « Про встановлення нормативів централізованого питного водопостачання в поливний період для задоволення господарських потреб».

08:31:44 12.03.2024

Інформаційне повідомлення про проведення консультацій з громадськістю

Консультації з громадськістю (громадські обговорення) проводяться відповідно до законів України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії», «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», постанови Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», розпорядження начальника Іллінівської сільської військової адміністрації Краматорського району Донецької області від 12 березня 2023 року №63 «Про організацію та проведення консультацій з громадськістю (громадського обговорення) щодо перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Іллінівської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області», з метою консолідації та розвитку історичної свідомості українського народу, збереження національної пам'яті, встановлення історичної справедливості, процесу дерусифікації топонімії об'єктів громади, врахування громадської думки з питань перейменування об’єктів топоніміки населених пунктів Іллінівської сільської територіальної громади Краматорського району Донецької області.

08:11:03 12.03.2024

До уваги бджолярів та сільгоспвиробників!

Іллінівська сільська рада в актовій залі будівлі сільської ради 12 березня 2024 року о 10 годині проводить інформаційну нараду на тему профілактики отруєння бджіл, підвищення рівня обізнаності щодо вимог законодавства у сфері бджільництва, в тому числі застосування засобів захисту рослин, основних причин отруєння бджіл, а також алгоритму дій при встановленні факту отруєння бджіл та налагодження ефективної комунікації між фізичними особами та суб’єктами господарювання, які використовують засоби захисту рослин.

10:35:53 07.03.2024