Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Оголошення про аукціон

Відповідно до розпорядження Іллінівської сільської військової адміністрації від 09.05.2024 № 117 «Про включення земельної ділянки до переліку земельних ділянок, призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону» на території Іллінівської сільської територіальної громади планується проведення земельних торгів.

11:06:23 20.06.2024

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ПРОВОДЯТЬ ДІЯЛЬНІСТЬ З ОБІГУ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ! Небезпека ботулізму!

За результатами аналізу розслідувань захворювань на ботулізм Держпродспоживслужбою з початку 2024 року на території України було зареєстровано 24 випадки ботулізму з 27 постраждалими, серед яких один летальний. Особливе занепокоєння викликає збільшення кількості захворювань, які пов’язані із вживанням рибної продукції ймовірно промислового виробництва.

14:46:59 04.06.2024