Оголошення

Оприлюднення проект рішення "Про затвердження тарифів на послуги зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів для населення, підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території Іллінівської сільської ради

Іллінівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення "Про затвердження тарифів на послуги зі збирання, перевезення та захоронення твердих побутових відходів для населення, підприємств, установ та організацій, що знаходяться на території Іллінівської сільської ради (у т.ч. бюджетних)".

15:10 11.07.2018

Конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території

Іллінівська сільська рада оголошує конкурс з визначення підрядної організації для розробки детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

09:57 13.06.2018

Оголошення про початок розробки детального плану території

Іллінівська сільська рада оголошує про початок розробки детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

09:55 13.06.2018

Про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік»

ПОВІДОМЛЕННЯ   Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області  повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік» та відповідний аналіз регуляторного впливу.  Проект рішення Іллінівської сільської ради "Про затвердження Положень та ставок місцевих податків і зборів на території Іллінівської сільської ради на 2019 рік» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено на веб-сайті : illinivska.gromada.org.ua та на інформаційних стендах Іллінівської сільської ради. Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

07:34 05.04.2018