Проекти рішень на 36 сесію

Про надання гр. Алексєєву Федору Миколайовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Клейно Олені Павлівні дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (колишньої Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Ковальчук Наталії Андріївні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Зорянської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Поташовій Людмилі Сергіївні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Зорянської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у зв’язку з заміною сертифікату гр. Дем’яненко Олексій Геннадійович для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

Про надання гр. Ковальчуку Олексію Володимировичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Зорянської)   сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 1422480500:04:000:0033, що знаходиться на території Іллінівської (колишньої Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Президенту Анатолію Станіславовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Правдівської)   сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Гнєвному Віталію Анатолійовичу дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (колишньої Іллічівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

Про внесення змін до структури та штатного розпису відділу освіти Іллінівської  сільської ради Костянтинівського району Донецької області

Про скасування рішень Іллінівської сільської ради

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (кадастровий номер 1422485000:13:000:0050), яка розташована на землях сільськогосподарського призначення комунальної власності за межами населених пунктів Іллінівської (колишньої Полтавської) сільської ради

Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти  Іллінівської сільської ради  Костянтинівського району Донецької області

Положення про конкурс на посаду  керівника комунального закладу загальної середньої освіти Іллінівської сільської ради  Костянтинівського району Донецької області

- Про дострокове припинення повноважень депутата сільської  ради  Дорош Я.В.

Про надання гр. Ковалю Станіславу Миколайовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Тюха Ользі Олександрівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення

Про надання гр. Тюха Олені Борисівні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Правдівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

Про надання гр. Тюха Євгену Віталійовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Правдівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)