Розпорядження про скликання позачергової 18-ої сесії Іллінівської сільської ради І-скликання

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОН

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 25.01.2018 №6р

с.Іллінівка

Про скликання позачергової

18 сесії І скликання

Іллінівської сільської ради

На підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову 18 сесію I скликання Іллінівської  сільської ради 09.02.2018 року о 10.00 г., в СБК с.Іллінівка.  Винести на розгляд сесії наступні питання і затвердити доповідачів:

1.Про затвердження порядку денного 18 сесії сільської ради I скликання.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

2. Про стан виконання бюджету сільської ради  за 2017 рік.

/Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради /.

3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 15.12.2017 №І/16-3 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік».

/Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради/.

4.Про затвердження Порядку про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Іллінівської сільської ради на вкладних (депозитних) рахунках в установах банків.

/ Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради /.

5. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

6. Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.02.2017 №І/3-6 «Про утворення комісії з проведення допорогових закупівель через електрону систему закупівель»

/ Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку /.

7. Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.02.2017 №І/3-7 «Про утворення тендерного комітету та затвердження Положення про тендерний комітет»

8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території с.Нова-Полтавка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

/ Доповідач: Редькіна О.А. – голова комісії з питань містобудування, будівництва, земельних  відносин та охорони земель /.

9. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності на території с-ща Зоря Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області.

10. Про внесення змін та доповнень до рішення  Іллінівської сільської ради від 06.01.2017 № І/1-6 «Про покладання обов’язків старости»

/Доповідач: Бондаренко О.Г. -  голова комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики/.

11. Про прийняття майна у спільну власність Іллінівської сільської  об’єднаної територіальної громади

/Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку/.

12. «Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних та анотаційних дошок на території Іллінівської сільської ради»

/ Доповідач: Гладка О.М. -  член комісії з питань освіти,культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту/.

13. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Садова с. Артема Костянтинівського району Донецької області»

14. Про надання згоди на коригування проектної документації  робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Ново-Садова с. Олександро-Калинове Костянтинівського району Донецької області»

15. Про надання згоди на коригування проектної документації  робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Гагаріна с. Артема Костянтинівського району Донецької області»

16. Про надання згоди на коригування проектної документації  робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Центральна с. Артема Костянтинівського району Донецької області»

17. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Чайковського с. Степанівка Костянтинівського району Донецької області»

18. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул.Восточна с-ща Бересток Костянтинівського району Донецької області»

19. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Докучаєва с-ща Бересток Костянтинівського району Донецької області

20. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул. Східна с.Яблунівка Костянтинівського району Донецької області»

21. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт автодороги по вул.Фестівальна с.Яблунівка Костянтинівського району Донецької області»

22. Про створення комунального підприємства Іллінівської сільської ради та  затвердження Статуту

23. Про внесення змін до рішення від 15.12.2017 №І/16-6 «Про Програму економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки»

24. Про призначення одноразової стипендії обдарованим і

талановитим учням Іллінівської сільської об’єднаної територіальної громади

/Доповідач: Гладка О.М. -  член комісії з питань освіти,культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту/.

25. Про затвердження Положення  Турніру з англійської мови «Union Jack» для учнів 4-10 класів освітніх закладів Іллінівської сільської об’єднаної територіальної громади

/Доповідач: Гладка О.М. -  член комісії з питань освіти,культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту/.

26. Про затвердження плану роботи Іллінівської сільської ради на І півріччя 2018 року

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

Сільський голова                                                                            В.О.Маринич