Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Про бюджет сільської ради на 2018 рік

https://rada.info/upload/users_files/41073075/316022f304455db7af1a6d406be45fe0.docxФото без опису

УКРАЇНА

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

від  15.12.2017 року № І/16-                                                                                                 

с.Іллінівка

                  

Про бюджет сільської ради

на 2018 рік

 

Керуючись статтею 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та у відповідності до статті 77 Бюджетного кодексу України, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Визначити на 2018 рік:

- доходи сільського бюджету у сумі 78570,316 тис.грн., в тому числі за рахунок міжбюджетних трансфертів  у сумі  34141,1 тис.грн., а саме з державного бюджету у сумі 27219,3 тис.грн., з них освітня субвенція з державного бюджету – 20002,6 тис.грн., медична субвенція з державного бюджету – 7216,7 тис.грн., з обласного бюджету дотація на здійснення переданих видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету – 6921,8тис.грн., власні доходи в сумі 44429,216тис.грн. в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету -  41583,716 тис. грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету  – 2845,5 тис.грн., в тому числі бюджет розвитку 1894,1тис.грн. згідно з додатком № 1 цього рішення (додається);

- видатки сільського  бюджету у сумі 78570,316 тис.грн, в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету – 68263,366 тис. грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету – 10306,95 тис.грн., в тому числі бюджет розвитку  9355,55тис.грн.  ( додаток № 3).

         2. Встановити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі   7461,45тис.грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів з  загального фонду у сумі 7461,45тис.грн. до бюджету розвитку. (додаток № 2).

3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, у тому числі по загальному фонду 68263,366 тис. грн. та спеціальному фонду 10306,95 тис. грн., в тому числі бюджет розвитку  9355,55тис.грн. згідно з додатком № 3 до цього рішення.

  4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету  у сумі  10,0 тис. гривень.

  5. Затвердити на 2018 рік  міжбюджетні трансферти:

- медична субвенція Костянтинівській міській раді у сумі 5827,2 тис.грн. та Костянтинівській районній раді у сумі 1389,5 тис.грн. відповідно до Бюджетного кодексу України з надання медичної допомоги населенню району;  

- додаткова дотація Костянтинівській районній раді  у сумі 669,1 тис.грн. на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я;

-  додаткова дотація на утримання соціально-культурної сфери з сільського бюджету районному бюджету у сумі   735,5 тис.грн.;

- реверсна дотація  державному бюджету ( кошти що передаються до державного бюджету з сільського бюджету для горизонтального вирівнювання податкоспроможності територій) у сумі 3109,5 тис.грн.

 6. Затвердити на 2018 рік резервний фонд сільського бюджету у сумі                           50,0 тис.грн.

Витрачання коштів резервного фонду здійснювати відповідно до               статті 24 Бюджетного кодексу України, Порядку використання коштів резервного фонду бюджету, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 року № 415 (зі змінами).

          7. Затвердити перелік захищених статей  видатків загального фонду сільського бюджету на 2018 рік за їх економічною  структурою:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів і перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг і енергоносіїв;

- трансферти місцевим бюджетам.

  8. Затвердити в складі видатків сільського бюджету кошти на реалізацію заходів, які увійшли до Програми економічного та соціального розвитку Іллінівської сільської ради  на 2018 рік, а також за окремими рішеннями сільської ради.

   9. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу сільської ради отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 10. Забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 11. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік:

- до доходів належать надходження, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України;

- джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтею 64  Бюджетного кодексу України щодо сільського бюджету.

 12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені статтею 69¹, 71 Бюджетного кодексу України.

Капітальні видатки бюджету розвитку спрямовуються на соціально-економічний розвиток громади,  на виконання інвестиційних програм (проектів), будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів соціально-культурної сфери  і житлово-комунального господарства, будівництво і придбання житла окремим категоріям громадян, розвиток дорожнього господарства, комп’ютеризацію та інформатизацію загальноосвітніх навчальних закладів, природоохоронні заходи, інші заходи, пов’язані з розширенням та відтворенням.

 13. Надати право голові сільської ради приймати на підставі звернень керівників установ в міжсесійний період розпорядження з наступним затвердженням їх на сесіях сільської ради:

13.1. Про перерозподіл видатків між:

- напрямками витрат бюджетних коштів за функціональною та економічною ознаками у разі визначення додаткових напрямів здійснення видатків сільського бюджету в межах затверджених обсягів видатків;

- заходами і розділами Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2018 рік та інших  програм, затверджених сільською радою, у межам фінансового ресурсу, передбаченого в  сільському бюджеті на їх виконання за загальним та спеціальним фондами.

13.2. Про урахування у складі сільського бюджету, а також визначення напряму подальшого використання коштів трансфертів:

- з державного та обласного бюджетів, що виділяються додатково сільській раді на підставі законодавчих та інших нормативних актів.

13.3. Про виключення зі складу сільського бюджету засобів трансфертів з державного, обласного та районного бюджетів на підставі законодавчих та інших нормативних актів.

14. Додатки до цього рішення є його невід'ємною частиною.

          15. Рішення набирає чинності з 1 січня 2018 року і діє по                               31 грудня 2018 року.

16. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з  питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку (Літвіненко).

 

 

 

 

Секретар сільської ради                                                                              В.М. Троян

 

дод 1

Пояснювальна записка

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь