Оголошення про гранти!

Проявляємо свою активну позицію та намагаємось залучити інвестиції для розвитку нашої громади, отримуючи гранти.

Конкурс грантів для розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need) в Україні проводить конкурс з надання грантів для створення нових робочих місць на території Донецької області. Участь у проекті можуть брати підприємства і фізичні особи-підприємці,які ведуть бізнес в одному з районів Донецької області: Бахмутський, Костянтинівський, Мар’їнський, Ясинуватський.

09:09:27 17.07.2018

Конкурс грантів для створення/ відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need), з метою створення та розвитку стійких джерел доходу для мешканців Донецької області, проводить Конкурс грантів для створення/відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

14:14:31 19.03.2018

Конкурс на гранти для проведення навчальних турів з метою обміну досвідом між НДО

Форум НДО в Україні оголошує конкурс для недержавних організацій Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що зацікавлені в участі у навчальній програмі з обміну досвідом між НДО. Навчальні тури здійснюються за підтримки Посольства Британії в Україні. Дедлайн - 15 серпня 2017 р.

12:36:14 25.06.2017