Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Конкурс на гранти для проведення навчальних турів з метою обміну досвідом між НДО

Дата: 25.06.2017 12:36
Кількість переглядів: 37

Форум НДО в Україні оголошує конкурс для недержавних організацій Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей, що зацікавлені в участі у навчальній програмі з обміну досвідом між НДО. Навчальні тури здійснюються за підтримки Посольства Британії в Україні. Дедлайн - 15 серпня 2017 р.

ЦІЛІ ПРОГРАМИ:

 • Розвиток інституційного потенціалу українських НДО, що спрямовують свою діяльність на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • Сприяння ефективній участі НДО в стратегічному діалозі на місцевому та центральному рівнях щодо вирішення питань, що пов’язані з ВПО та постраждалим від конфлікту населенням.
 • Сприяння НДО Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей у підвищенні їх інституційної спроможності, компетентності та кваліфікованості.

ОПИС ПРОГРАМИ:

Проведення навчальних турів розраховано для груп НДО до обраних ними однієї або декількох НДО на території України, у яких вони хотіли б навчитися таким організаційним процесам як: розробка робочого плану та візії організації, лідерство та організаційна структура, управління та операційні функції, HR, фінанси, проектний та програмний менеджмент, зовнішні комунікації, побудова партнерських зв’язків  та іншим процесам на розсуд груп НДО учасників. Усі витрати на проїзд, проживання, харчування та інші витрати на навчальну програму учасників протягом навчальних турів будуть покриті Форумом НДО в Україні.

Передбачаються 2 етапи проведення навчальних турів:

Подання заявки (липень – серпень 2017)

Для подачі заявки на участь у програмі групам з 2або більше НДО буде потрібно виконати наступні підготовчі кроки:

 1. Обрати одну або більше НДО на території України, у яких бажаєте перейняти досвід та самостійно повчитися визначеним організаційним процесам.
 2. Звернутися до обраноїобраних НДО із запитом на проведення навчального туру й отримати лист-підтвердження (зразок можна знайти за посиланням: українською мовою – http://bit.ly/2tJgOzI, англійською мовою – http://bit.ly/2uev8Ub).
 3. Сформувати розклад навчального туру із зазначенням тем і заходів, які будуть проводитися у межах навчального туру.
 4. Розрахувати бюджет програми виходячи із підсумкових витрат на  проїзд, проживання і харчування усіх учасників групи протягом навчальних турів. [Бюджет на одну групу НДО не має перевищувати 35.000 грн.]
 5. Заповнити он-лайн форму з детальною інформацією про НДО заявників, учасників туру, приймаючуприймаючі НДО, програму і бюджет.

Реалізація програми (вересень – грудень 2017)

 1. Кожна група НДО, яка буде обрана для участі у навчальних турах, повинна підписати офіційну угоду з Форумом НДО в Україні.
 2. Після підписання угоди групи НДО зможуть почати підготовку до запланованих ними навчальних турів.
 3. Протягом цього етапу Форум НДО буде підтримувати постійну комунікацію з учасниками й на свій вибір відвідає декілька навчальних турів.
 4. Через 2 тижні після закінчення навчального туру групи учасників матимуть надіслати розгорнутий звіт про проведений тур, надати власну оцінку його ефективності та надати план наступних кроків НДО по впровадженню отриманих знань.

ВИМОГИ ДО УЧАСНИКІВ:

 • Заява на участь повинна бути від групи НДО: 2або більше НДО, які хочуть поїхати на навчальний тур разом.
 • НДО повинні бути зареєстровані в Україні та/або впроваджувати проекти  на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Дніпропетровської областей.
 • Діяльність НДО спрямована на подолання наслідків збройного конфлікту на сході України.
 • НДО зацікавлені у зміцненні свого організаційного потенціалу та у разі відбору можуть гарантувати свою участь у навчальному турі.

ПРОЦЕС ПОДАННЯ ЗАЯВИ:

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-форму  http://bit.ly/ngoforum_studytoursдо 15 серпня 2017 року. 

Супутні питання, будь ласка, надсилайте Івану Сироватко, isyrovatko@ngoforum.org.ua  вказавши у темі електронного листа:  «Навчальні тури з обміну досвідом між НДО».

Результати конкурсного відбору будуть повідомлені електронною поштою не раніше 31 серпня 2017 року. Форум НДО в Україні  обирає учасників програми за якістю заповнення онлайн форми на свій розсуд та залишає за собою право не пояснювати причин відмови заявникам. 

Джерело

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь