8 сесія 2017 року

Протокол чергової 8 сесії І скликання від 16.06.2017 року

Перелік рішень , які додаються до протоколу 8 сесії І скликання

№І/8-1 Про затвердження порядку денного 8 сесії сільської ради І скликання

№І/8-3 Про затвердження проекту детального плану території по вул.Черкаській с.Іллінівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області з метою будівництва та обслуговування будівлі для розташування соціальних об’єктів (амбулаторія, бібліотека, будинок молоді)

№І/8-4 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт автодороги по вулиці Чапаева в с.Русин Яр Костянтинівського району Донецької області»

№І/8-5 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт автодороги по вулиці Садовій в селі Полтавка Костянтинівського району Донецької області»

№І/8-6 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт автодороги по вулиці Смірнова в с.Попів Яр Костянтинівського району Донецької області»

№І/8-7 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт по вулиці Московська в селі Тарасівка Костянтинівського району»

№І/8-8 Про затвердження переліку об’єктів

№І/8-9 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі дошкільного учбового закладу в с. Катеринівка, Костянтинівського району, Донецької області» (коригування)

№І/8-10 Про внесення змін до рішення від 27.01.2017 №1/2-7 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік»

№І/8-11 Про внесення змін до рішення сільської ради від 06.01.2017 № І /1 - 23 «Про бюджет сільської ради на 2017 рік»

№І/8-12 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Клець Катерині Андріївні для ведення особистого селянського господарства за адресою: вул.Центральна, село Олександро-Калинове Костянтинівського району Донецької області

№І/8-13 Про затвердження технічної документації із землеустрою шоло встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) Лазаренко Оксані Володимирівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Центральна.41села Олександро-Калинове Костянтинівського району Донецької області

№І/8-14 Про прийняття земельних ділянок у комунальну власність Іллінівської сільської ради

№І/8-15 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності

№І/8-16 Про надання згоди на коригування проектно-кошторисної документації

№І/8-17 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Яблунівського дошкільного навчального закладу «Рушничок» вул. Фестивальна, 2, с. Яблунівка, Костянтинівського району, Донецької області» (коригування)

№І/8-18 Про внесення змін до штатного розпису

№І/8-19 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Старомиколаївського навчально-виховного комплексу по вул. Садова, 42а, с. Стара Миколаївка, Костянтинівського району, Донецької області» (коригування)

№І/8-20 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі дошкільного навчального закладу № 31 «Білосніжка» по вул. Чапаева, буд. 65а, с. Іллінівка (Ілліча), Костянтинівського району» (коригування)