Інформація про організацію благоустрою та санітарної очистки населених пунктів Іллінівської сільської ради

Протягом І півріччя 2018 року виконавчим комітетом сільської ради регулярно проводиться робота з благоустрою та впорядкуванню територій сіл та селищ Іллінівської сільської ради .З КП «Комунтрас» заключено угоду на вивіз побутового сміття від адміністративних будівель та закладів освіти в с. Іллінівка та с-щі Зоря на сумму 23749,33 грн., також проводиться робота по укладанню угод з населенням на вивіз побутового сміття в інших населених пунктах. Для виконання робіт з благоустрою та підтримки чистоти та порядку на території сіл та селищ прийняті на роботу працівники, які забезпечені необхідним інвентарем для впровадження заходів з благоустрою.

В зимній період завдяки зусиллям в.о. старост сіл та селищ, керівникам фермерських господарств, приватних підприємців та філією ДП «Донецький артодор» Автодором №3 були розчищені дороги в населених пунктах. Для розчистки автомобільних доріг від снігових наметів  на яких складалася аварійна ситуація було укладено договори з ФОП Москаленко та ТОВ «Мосбудінвест» на суму 12620,00 грн.

Керуючись Указом Президента України від 06 серпня 1998 року № 855/98 «Про День довкілля», розпорядженням голови обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 28 лютого 2018 року №184 «Про організацію робіт щодо підготовки населених пунктів області до весняно-літнього періоду 2018 року», з метою комплексної підготовки до весняно-літнього періоду 2018 року, святкування Великодня та забезпечення належного санітарного стану на території населених пунктів Іллінівської сільської ради після закінчення зимового періоду, було вирішено провести День довкілля 21 квітня 2018 року та двомісячник благоустрою населених пунктів сільської радиз20 березня по 20 травня 2018 року. До участі у двомісячнику залучалися колективи підприємств, установ, організацій, приватних підприємств, які здійснюють свою діяльність на території населених пунктів сільської ради, а також мешканці житлових будинків.

Завдяки загальним зусиллям були виконані наступні роботи:

-впорядковано та прибрано від сміття значну кількість вулиць та прибудинкової території сіл та селищ загальною площею - 367 тис.кв.м;

-власними силами населення ліквідовані стихійні сміттєзвалища площею близько 400 м.куб.;

-проведено благоустрій прилеглих територій закладів освіти, дитячих та спортивних майданчиків, закладів культури, медицини та закладів торгівлі розташованих на території населених пунктів сільської ради та прилеглі території до садиб приватного сектору;

-проведені заходи по благоустрою території кладовищ; братських могил, меморіального комплексу, пам’ятних знаків. Встановлено новий пам’ятник в с.Романівка;

- прибрано території парків, скверів,загальною площею 7,35 га,побілені дерева та бордюри, в с-щі Бересток висаджено Алею Дружби. Всього за період двомісячника з благоустрою висаджено 230 дерев, 100 кущів калини та 1000 кущів троянд загальною сумою на 58500 00 грн.

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 розділу ІІ Закону України «Про благо устрій населених пунктів», керуючись пунктом 1 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах» від 01.08.2006 року № 1045, «Правилами утримання зелених насаджень у населених пунктах України» затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України» від 10.04.2006 № 105  укладено угоди на видалення аварійно небезпечних та сухостійних дерев та видалено в с.Стара Миколаївка, с-щі Зоря, с.Катеринівка, с-щі Клебан Бик та с.Іллінівка .

Фахівцями відділу житлово-комунального господарства благоустрою, охорони навколишнього природнього середовища, комунальної власності та інфраструктури регулярно проводиться роз’яснювальна робота з населеннямвласниками будинків, які незалежно від проживання повинні утримувати в належному стані власне подвір’я, прибудинкову територію і суміжний з ними тротуар, пішохідну доріжку та відповідну частину дорожнього полотна, а також дотримуватись правил благоустрою території населених пунктів.

Робота щодо організації благоустрою, впорядкуванню та санітарної очистки територій сіл та селищ Іллінівської сільської ради продовжується та знаходиться на контролі відділу житлово-комунального господарства.