Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Прийняті рішення на позачерговому 38 колегіальному засіданні Іллінівської сільської ради

Результати поіменного голосування на 38 сесії сільської ради I скликання 12 вересня  2019 року

 

 

Дата публікації прийнятих рішень -  19.09.2019

1.Про затвердження  порядку денного  позачергової 38 сесії сільської ради I  скликання 

№38-2 Про внесення змін до бюджету

№38-2 Бюджет Додаток 1  №38-2 Бюджет Додаток 2 №38-2 Бюджет Додаток 3 №38-2 Бюджет Додаток 5

№38-3 Про затвердження розпоряджень сільського голови

№38-4 Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, що розташовані за адресою: селище Зоря , вулиця Добролюбова;селище Зоря, вулиця Дубрівного Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

№38-5 Про надання земельної ділянки сільськогосподарського призначення в оренду гр. Хайруліній С.В. для обслуговування автомобільних боксів

№38-6 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Телешенко Юрію Семеновичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: с. Степанівка, вул.Маяковського, 26 Іллінівської сільської ради Костянтинівського району, Донецької області  (в межах населеного пункту)

№38-7 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Маньковій Ганні Григорівні для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) із земель категорії житлової та громадської забудови (резервний фонд розвитку н.п.) за адресою: Донецька область Костянтинівський район Іллінівська (Олександро-Калинівська) сільська рада с. Яблунівка вул. Фестивальна (в межах населеного пункту)  

№38-8 Про надання гр. Голіковій Тетяні Сергіївні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель  сільськогосподарського призначення комунальної власності (в межах населеного пункту)

№38-9 Про надання гр. Шевчуку Олександру Олександровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (в межах населеного пункту)

№38-10 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для випасання худоби гр.Беджановій Сураї Дельман кизи

№38-11 Про надання гр. Тимошенко Сергію Яковичу дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-12 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Бабенко Тетяні Володимирівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області

№38-13 Про надання гр.Алмакаєву Руслану Вікторовичу дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-14 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Тарасівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області

№38-15 Про надання гр. Альошиній Ларисі Яківні дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-16 Про надання гр. Овруцькому Олександру Олексійовичу дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Правдівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-17  Про надання гр. Худолєєвій Олені Петрівні дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Правдівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-18 Про надання гр. Худолєєву Олександру Петровичу дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Правдівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-19 Про надання гр. Мордачєвій Марині Сергіївні дозволу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Іллінівської (Правдівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення (за межами населеного пункту)

№38-20 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кюрджиєву Сосо Полікарповичу для городництва на території Іллінівської сільської ради (колишньої Тарасівської) Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів) кадастровий номер земельної ділянки 1422485800:36:000:0019 та надання земельної ділянки в оренду

№38-21 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Юркіну Олексію Івановичу для городництва на території Іллінівської сільської ради (колишньої Тарасівської) Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів) кадастровий номер земельної ділянки 1422485800:36:000:0020
та надання земельної ділянки в оренду

№38-22  Про надання гр. Ярмолинському Роману Миколайовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-23 Про надання гр. Гнатюку Станіславу Сергійовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-24 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Дузенко Наталії Анатоліївні із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області
(за межами населених пунктів)

№38-25 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки  Кучерявенку Віктору Олексійовичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-26 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Круть Владиславу Юрійовичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області
(за межами населених пунктів)

№38-27. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки Монастирьову Андрію Миколайовичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району  Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-28. Про надання гр. Баралею Олегу Ігоровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-29. Про надання гр. Потєшкіну Олександру Васильовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-30.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошиній Наталії Юріївні,для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-31. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошину Юрію Пилиповичу, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-32. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошину Олексію Юрійовичу, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-33. Про надання гр. Валухову Ігорю Валентиновичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Катеринівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-34. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у запасі для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів) та надання земельної ділянки (кадастровий номер 1422483000:15:000:0165) гр. Стрибайлу Олександру Анатолійовичу у власність

№38-35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність із земель сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) гр. Жажину Андрію Федоровичу для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-36. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність із земель сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) гр. Довмат Яні Юріївні для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№37-37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки Вінюкову Дмитру Сергійовичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки Сафронову Дмитру Геннадійовичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Грицаку Михайлу Олександровичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№38-40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення безоплатно у власність земельної ділянки гр. Грицаку Олександру Михайловичу із земель сільськогосподарського призначення (землі запасу) для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

 №38-41. Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 1422480500:03:000:0025, що знаходиться за межами населених пунктів Іллінівської (Олександро-Калинівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (землі сільськогосподарського призначення)

№38-42. Про надання згоди на коригування проектної документації робочого проекту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі дошкільного навчального закладу №15 (Малюк)

№38-43. Про придбання матеріалів для покращення якості водопостачання в населених пунктах Іллінівської сільської об’єднаної територіальної громади Костянтинівського району Донецької області в сел. Зоря, Костянтинівського району, Донецької області»

№38-44 Про викладання Статуту Іллінівського опорного закладу загальної середньої освіти з поглибленим вивченням іноземних мов Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області в новій редакції

№38-44 Додаток

№38-45 Про внесення змін в рішення Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області від 11.10.2018 року №І/30-3

№38-46 Про надання одноразової матеріальної допомоги жителям Іллінівської сільської ради

№38-47 Про внесення змін до рішення від 28.01.2019 № І/33-20 «Про Програму економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки»

№38-47 Додатки

№38-48 Про хід виконання рішення від 28.01.2019 № І/33-20 «Про Програму економічного і  соціального розвитку Іллінівської  сільської ради на 2019 рік та основні напрями розвитку на 2020 і 2021 роки» за І півріччя 2019.

№38-49 Про надання одноразової матеріальної допомоги Колєснік А.С.

№38-50 Про надання гр. Алексєєву Федору  Миколайовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Олександро-Калинівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-51. Про надання гр. Проценку Сергію Сергійовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Катеринівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-52. Про надання гр. Черенкову Дімі Олександровичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Катеринівскої)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення  комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-53. Про надання гр. Романенку Євгену Андрійовичу дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства на території Іллінівської (колишньої Правдівської)  сільської ради Костянтинівського району Донецької області із земель сільськогосподарського призначення комунальної власності (за межами населеного пункту)

№38-54 Про зміну цільового призначення будівлі

№38-55 Про затвердження структури та штатного розпису Іллінівської сільської ради в новій редакції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь