Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Протокол 16 сесії від 15.12.2017

Фото без опису

УКРАЇНА

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КОСТЯНТИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

16 сесії  I скликання

 

від  15.12.2017

с.Іллінівка

 

Всього депутатів – 25 (Кюрджиєв С.П. склав повноваження)

Присутні  – 19

Відсутні  – 6

На сесії присутні: Троян Валентина Михайлівна –  секретар сільської ради, Подставкіна А.С. – завідувач сектору економічного розвитку, Лебідь Антон Володимирович – головний спеціаліст сектору з юридичних питань, Лебедева Наталія Володимирівна – заступник сільського голови - начальник фінансового відділу, Комелькова Ганна Олександрівна – начальник загального відділу, Шерстюк Марина Михайлівна – в.о. завідувача сектору організаційно-кадрової роботи, Тараман Андрій Андрійович – місцевий мешканець с.Олександро-Калинове, Парфьонова Лариса – діловод с.Нова Полтавка, Бувайло Світлана Володимирівна - голова Костянтинівської районної організації ВО «Батьківщина», Землянко В.В. - завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму Іллінівської сільської ради.

Старости: Байгуш Андрій Юрійович, Маслов Євген Васильович, Полякова Тетяна Олександрівна, Іванова Олена Вікторівна, Шаповалов Віталій Васильович.

Сесію відкриває та веде секретар сільської ради Троян Валентина Михайлівна. Сільський голова Маринич В.О. знаходиться у службовому відрядженні.

 Для допомоги головуючому у проведенні сесії запропоновано обрати секретаря сесії Тарамана Андрія Вікторовича - депутата від виборчого округу №16.

Голосували: «за» - 18,  «утрималися» - 1 (Тараман А.В.),  «проти» - 0.

Секретарем сесії обрано Тарамана Андрія Вікторовича.

Для  підрахунку голосів  при відкритому поіменному голосуванні запропоновано обрати лічильну комісію  у складі депутатів Письменна Валентина Михайлівна, Палевська Наталія Вікторівна.

Голосували: «за» - 17,  «утрималися» - 2 (Письменна В.М., Палевська Н.В.),  «проти» - 0. Лічильну комісію обрано (протокол №1 засідання лічильної комісії додається).

На початку роботи присутні виконали Державний Гімн України.

До депутатів сільської ради та присутніх у залі звернувся завідувач сектору культури, молоді, спорту та туризму Землянко В.В.: «Шановні депутати! Прошу Вас внести в порядок денний два термінових питання: 1) Про створення юридичної особи Дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, затвердження ії Статуту та штатного розпису; 2) Про затвердження заходів Дорожньої карти реформ галузі культури Іллінівської сільської ради на 2018-2020 роки та затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Іллінівської сільської ради та встановлення тарифів на платні послуги. Дані питання подані на сесію з запізненням у зв’язку із доопрацюванням питань».

ВИСТУПИЛА Троян В.М.: «Шановні депутати! Прошу вас проголосувати за внесення 2 додаткових питань »

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

ВИРІШИЛИ: додати до порядку денного 2 питання:

1) Про створення юридичної особи Дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, затвердження ії Статуту та штатного розпису;

2) Про затвердження заходів Дорожньої карти реформ галузі культури Іллінівської сільської ради на 2018-2020 роки та затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Іллінівської сільської ради та встановлення тарифів на платні послуги.                                                                                                                                                                                                                                                                                      

Секретар сільської ради Троян В.М. внесла пропозицію затвердити порядок денний, з яким  попередньо були ознайомлені депутати сільської ради та питання якого розглянуто на  засіданнях постійних комісій від 15.12.2017:

СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного 16 сесії сільської ради I скликання

ДОПОВІДАЛА: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-1, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 2 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про стан виконання бюджету сільської ради за січень-вересень 2017 року.

ДОПОВІДАЛА: Лебедева Н.В.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-2, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 3 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про бюджет сільської ради на 2018 рік.

ДОПОВІДАЛА: Лебедева Н.В.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-3, додається).

Голосували: «за» - 15,  «утрималися» - 4,  «проти» - 0. Рішення прийнято.

Розгляд питання 4 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень сільського голови.

ДОПОВІДАЛА: Афанасенко С.О.

ВИСТУПИЛА: Троян В.М. – «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Афанасенко С.О.- «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Сидорчук І.В.- «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Московець Н.В. - «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Редькіна О.А.- «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Палевська Н.В.- «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Кузьменко О.В - «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

ВИСТУПИЛА: Лебедева І.І.- «Шановні депутати! Повідомляю Вас проте, що це питання стосується мене особисто і у зв’язку з цим у мене є приватний інтерес щодо вирішення зазначеного питання, що свідчить про ознаки потенційного конфлікту інтересів».

Слово взяла секретар сільської ради Троян В.М. : «Згідно з ч.1 ст. Закону України «Про місцеве самоврядування» сільський голова, секретар, депутат сільської ради беруть участь у розгляді та прийнятті рішень відповідною радою за умови самостійного публічного оголошення про конфлікт інтересів під час засідання ради, на якому розглядається відповідне питання.

 Умови ч.1 ст. Закону України «Про місцеве самоврядування» ми всі виконали, тому пропоную перейти до голосування по даному питанню.»

На голосування поставлено питання №4 порядку денного: Про затвердження розпоряджень сільського голови.

Голосували: «за» - 17,  «утрималися» - 2,  «проти» - 0. Рішення прийнято.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-4, додається).

Розгляд питання 5 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань посадовим особам.

ДОПОВІДАЛА: Афанасенко С.О.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-5, додається).

Голосували: «за» - 17,  «утрималися» - 2,  «проти» - 0. Рішення прийнято.

Розгляд питання 6 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про Програму економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки.

ДОПОВІДАЛА:  Подставкіна А.С.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-6, додається).

Голосували: «за» - 18,  «утрималися» - 1,  «проти» - 0. Рішення прийнято.

Розгляд питання 7 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до штатного розпису методичного кабінету відділу освіти Іллінівської сільської ради.

ДОПОВІДАВ: Гладка О.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-7, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 8 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про утворення логопедичного пункту  відділу освіти Іллінівської сільської ради та затвердження Положення про нього і його штатного розпису.

ДОПОВІДАВ: Гладка О.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-8, додається).

Голосували: «за» - 19  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 9 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Космонавтів,24 с.Іллінівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області та надання земельної ділянки у власність гр.Бондаренку А.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

ДОПОВІДАЛА: Редькіна О.А.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-9, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 10 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пелих Юрію Юрійовичу за  адресою: вул. Надії,63 с.Русин Яр Іллінівської сільської ради  Костянтинівського району Донецької області

ДОПОВІДАЛА: Редькіна О.А.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-10, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 11 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

ДОПОВІДАЛА: Редькіна О.А.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-11, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 12 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про відміну рішення Іллінівської сільської ради від 09.11.2017 №І/15-8 та про внесення змін в рішення Іллінівської сільської ради від 14.07.2017 №І/10-14.

ДОПОВІДАЛА: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-12, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 13 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження плану діяльності Іллінівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

ДОПОВІДАЛА: Афанасенко С.О.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-13, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 14 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Іллінівської сільської ради у 2017 році.

ДОПОВІДАЛА: Афанасенко С.О.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-14, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 15 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про стан системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради та створення робочої групи з удосконалення системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради.

ДОПОВІДАЛА: Ліхтенштейн Н.Б.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-15, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 16 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 11.04.2017 № І/6-9 «Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за рахунок бюджетних коштів».

ДОПОВІДАЛА: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-16, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 17 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 27.01.2017 № І/2-7 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік»

ДОПОВІДАВ: Подставкіна А.С.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-17, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 18 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення від 26.10.2017 № І/14-4 «Про затвердження переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

ДОПОВІДАЛА: Подставкіна А.С.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-18, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 19 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін до рішення Іллінівської сільської ради від 11.04.2017 № І/6-8 «Про передачу повноважень щодо визначення замовника (замовників) виконання робіт».

         ДОПОВІДАЛА: Подставкіна А.С.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-19, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 20 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про внесення змін в структуру та штатний розпис Іллінівської сільської ради.

ДОПОВІДАВ: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-20, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 21 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про підсумки роботи Іллінівської сільської ради у 2017 році.

ДОПОВІДАЛА: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-21, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 22 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження положень про сектори сільської ради.

         ДОПОВІДАЛА: Троян В.М.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-22, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 23 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про створення юридичної особи Дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, затвердження ії Статуту та штатного розпису.

ДОПОВІДАВ: Землянко В.В.

ВИРІШИЛИ:(рішення № І/16-23, додається).

Голосували: «за» - 19,  «утрималися» - 0,  «проти» - 0. Одноголосно.

Розгляд питання 24 порядку денного.

СЛУХАЛИ: Про затвердження заходів Дорожньої карти реформ галузі культури Іллінівської сільської ради на 2018-2020 роки та затвердження Положення про надання платних послуг закладами культури Іллінівської сільської ради та встановлення тарифів на платні послуги

ДОПОВІДАВ: Землянко В.В.

Голосували: «за» - 0,  «утрималися» - 5,  «проти» - 14. Рішення не прийнято.

ВИРІШИЛИ: Завідувачу сектору культури, молоді, спорту та туризму Землянко В.В. спільно з постійною комісією з питань освіти, культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту більш ретельно опрацювати дане питання та винести на наступну сесію.

Секретар сільської ради Троян В.М. оголосила,  що всі питання  порядку  денного  розглянуто, подякувала усім за роботу і оголосила шістнадцяту сесію першого скликання закритою.

 

 

Секретар сільської ради                                                              В.М.Троян

 

Секретар сесії                                                                               А.В.Тараман

 

П Е Р Е Л І К

рішень ,які додаються  до  протоколу

16 сесії  I скликання

 

1.Про затвердження порядку денного 16 сесії сільської ради I скликання

2. Про стан виконання бюджету сільської ради за січень-вересень 2017 року.

3. Про бюджет сільської ради на 2018 рік.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

5. Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань посадовим особам.

6. Про Програму економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки.

7. Про внесення змін до штатного розпису методичного кабінету відділу освіти Іллінівської сільської ради.

8. Про утворення логопедичного пункту  відділу освіти Іллінівської сільської ради та затвердження Положення про нього і його штатного розпису.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Космонавтів,24 с.Іллінівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області та надання земельної ділянки у власність гр.Бондаренку А.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пелих Юрію Юрійовичу за  адресою: вул. Надії,63 с.Русин Яр Іллінівської сільської ради  Костянтинівського району Донецької області.

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.

12. Про відміну рішення Іллінівської сільської ради від 09.11.2017 №І/15-8 та про внесення змін в рішення Іллінівської сільської ради від 14.07.2017 №І/10-14.

13. Про затвердження плану діяльності Іллінівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

14. Про звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Іллінівської сільської ради у 2017 році.

15. Про стан системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради та створення робочої групи з удосконалення системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради.

16. Про внесення змін до рішення від 11.04.2017 № І/6-9 «Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за рахунок бюджетних коштів»

17. Про внесення змін до рішення від 27.01.2017 № І/2-7 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік».

18. Про внесення змін до рішення від 26.10.2017 № І/14-4 «Про затвердження переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад».

19. Про внесення змін до рішення Іллінівської сільської ради від 11.04.2017 № І/6-8 «Про передачу повноважень щодо визначення замовника (замовників) виконання робіт».

20. Про внесення змін в структуру та штатний розпис Іллінівської сільської ради.

21. Про підсумки роботи Іллінівської сільської ради у 2017 році.

22. Про затвердження положень про сектори сільської ради.

23. Про створення юридичної особи Дитячо-юнацької спортивної школи «Колос» Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області, затвердження ії Статуту та штатного розпису.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь