Прийняті рішення

Результати поіменного голосування на 36 сесії сільської ради I скликання 27 червня  2019 року    опубліковано 27.06.2019

№ 36-45 Про надання земельної ділянки житлової та громадської забудови в оренду гр. Московському О.В. для обслуговування існуючого магазину

№ 36-44 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр. Константінову Р.М

№36-43 Про надання згоди на поділ земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 1422485500:56:000:0058, що знаходиться за межами населених пунктів Іллінівської (Правдівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (землі сільськогосподарського призначення)

№36-42 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошиній Наталії Юріївні, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)”

№36-41 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошину Юрію Пилиповичу, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)

№36-40 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка надається у власність гр. Волошину Олексію Юрійовичу, для ведення особистого селянського господарства із земель сільськогосподарського призначення (запас) державної власності на території Іллінівської (Новополтавської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області (за межами населених пунктів)”

№36-39 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Дуюновій Людмилі Анатоліївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  за адресою:вул. Новоселівська, 19, с. Іллінівка, Костянтинівський р-н, Донецька обл.

№36-38  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Афєнці Володимиру Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Новоселівська, 21, с. Іллінівка, Костянтинівський район, Донецька область

№36-37 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. Зелена, 5 с-ще Клебан-Бик Іллінівської (Катеринівської) сільської ради Костянтинівського району Донецької області та надання земельної ділянки у спільну сумісну вартість громадянам Лянніку М.М., Ляннік О.В., Остащенко Т.М.

№36-36 Про звернення до Костянтинівської районної державної адміністрації

№36-35 Про надання гр. Іванюрі Надії Іванівні дозволу на складання технічної документації із землеустрою

№36-34 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільськогосподарського

призначення комунальної власності безоплатно у власність гр. Недяку Олексію Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства за адресою: Чернігівська, 29, с. Калинове Костянтинівського району Донецької області