Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Громадські обговорення

Детальний план території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області

1. Мета, склад, та зміст детального плану території.

  • Вирішення питань щодо розташування та проектування нового будівництва, проведення реконструкції, капітального ремонту об'єктів містобудування та упорядкування територій; вирішення питань надання дозволу на будівництво об'єктів містобудування; розроблення та затвердження місцевих містобудівних програм і програми соціально - економічного розвитку; узгодження питань забудови та іншого використання територій, в яких зацікавлені територіальні громади суміжних адміністративно-територіальних одиниць;встановлення на відповідних територіях режиму використання земель, що передбачені для містобудівних потреб.
  • Детальний план складається з пояснювальної записки та графічних матеріалів.

2. Основні техніко-економічні показники.

Пор.

Назва показника

Од.

виміру

За

проектом

1

Площа території в межах проекту

га

0,323

 

в т.ч .

  • площа території садибної житлової забудови, в т.ч. проектна

га

-

 

  • площа громадської забудови в т.ч. проектна територія під будівництво амбулаторії

га

0,323

 

  • площа території інженерних об’єктів

га

-

 

  • площа території вулиць і доріг (у межах червоних ліній)

га

0,1065

 

  • площа території зелених насаджень рекреаційного призначення, в т.ч. проектна

га

0,178

 

  • площа території зелених насаджень загального призначення

га

0.039

 

  • площа території зелених насаджень спеціального призначення (в т.ч зелених насаджень в межах червоних ліній)

га

0.003

2

Площа забудови проектна - амбулаторія

кв.м.

280

3

Площа проектованих тротуарів, алей, пішохідних доріг

кв.м

270

4

Площа вулиць, авто проїздів

(твердого асфальтованого покриття)

кв.м.

553

5

Кількість автопарковочних місць, в т. ч. для МГН

м/місць

8, в.т.ч. 2

6

Довжина вулиць

км

0.071

3. Відомості про замовника детального плану території та підстави розроблення. Детальний план розроблений на підставі рішення Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області від 05.06.2018 № 1/24-18 “Про надання дозволу на розробку детального плану території, розташованої в межах населеного пункту селища Клебан – Бик Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області”. Замовником розроблення проекту є Іллінівська сільська рада Костянтинівського району Донецької області. Розробником- ФОП Шандраголова Тетяна Володимирівна.

4. Інформація про місце і строки ознайомлення: з проектом детального плану території можна ознайомитись у відділі земельних відносин Іллінівської сільської ради з 30 липня 2018 року по 30 серпня 2018 року за адресою 85143, Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н., с.Іллінівка  вул.Адміністративна 42/3.

5. Інформація про посадову особу відповідальну за організацію розгляду пропозицій: начальник   відділу земельних відносин Іллінівської сільської ради Зінчук Євген Сергійович (06272-2-10-50).

6. Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій. Пропозиції до проекту приймаються в строк з 30 липня 2018 року по 30 серпня 2018 року у письмовому вигляді за адресою с.Іллінівка  вул.Адміністративна 42/3 відділ земельних відносин Іллінівської сільської ради.

 Пропозиції потрібно подавати у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом, повинні містити обґрунтування відповідно до вимог законодавства, будівельних норм державних стандартів і правил.

7. Інформація стосовно запланованих інформаційних заходів. Матеріали містобудівної документації знаходяться за адресою 85143, Україна, Донецька обл., Костянтинівський р-н., с.Іллінівка, вул. Адміністративна, 42/3.

8. Проведення громадських слухань, щодо розроблення детального плану території :   Громадські слухання будуть проводитись за адресою: Донецька область, Костянтинівський район, село Іллінівка, вулиця Адміністративна, 42/3 31 серпня 2018 року об 10-00.

 

 


Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь