Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повоноважень.

Для отримання інформації, розпорядником якої є Іллінівська сільська рада, необхідно подати відповідний запит.

Подаватися запити можуть в усній, письмовій чи іншій формі. Зокрема:

 • поштою  - на адресу: 85143, Україна, Донецька обл., Краматорський р-н, село Іллінівка, вулиця Адміністративна, будинок 42/3;
 • телефоном - за номером:  (06272) 6-21-73:
 • електронною поштою - за адресою: illin.sr@dn.gov.ua

Письмовий запит подається у довільній формі.

Запит на інформацію має містити:

 1. Ім'я (рекомендовано прізвище), найменування запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, яущо такий є;
 2. Загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
 3. Підпис і дату за умови, подання запиту в письмовій формі.

Для спрощення процедури оформлення письмових запитів Ви можете скористатися запропонованою формою інформаційного запиту (завантажити).

Відповідно до підпункту 4 пункту 1 статті 14 Закону України "Про доступ до публічної інформації" у адміністративній будівлі Іллінівської сільської ради визначене спеціальне місце для роботи запитувачів з документами чи їх копіями. За додатковими роз'ясненнями звертатися до загального відділу кабінет 26, 2 поверх, село Іллінівка, вулиця Адміністративна, будинок 42/3;

Право на оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації" відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації" рішення, дії, чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

У питаннях доступу до публічної інформації Іллінівська сільська рада керується такими нормативно-правовими актами:

 1. Закон України «Про доступ до публічної інформації».
 2. Закон України «Про інформацію».
 3. Закон України «Про захист персональних даних».
 4. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію».
 5. Постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь