Про затвердження порядку денного 16 сесії сільської ради I скликання

с. Іллінівка

Про затвердження  порядку денного

16 сесії сільської ради   I  скликання

Керуючись Законом  України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

Затвердити   для розгляду на 16 сесії  сільської ради  I скликання  порядок денний :

1.Про затвердження порядку денного 16 сесії сільської ради I скликання

/Доповідач: Маринич В.О. – сільський голова/

2. Про стан виконання бюджету сільської ради за січень-вересень 2017 року.

/Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради/.

3. Про бюджет сільської ради на 2018 рік.

/Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради /.

4. Про затвердження розпоряджень сільського голови.

/Доповідач: Афанасенко С.О.-  член комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку /.

5. Про виплату матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань посадовим особам.

6. Про Програму економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2018 рік та основні напрями діяльності на 2019 і 2020 роки.

7. Про внесення змін до штатного розпису методичного кабінету відділу освіти Іллінівської сільської ради.

/ Доповідач: Гладка О.М. -  член комісії з питань освіти,культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту /.

8. Про утворення логопедичного пункту  відділу освіти Іллінівської сільської ради та затвердження Положення про нього і його штатного розпису.

/Доповідач: Гладка О.М. -  член комісії з питань освіти,культури, молоді, охорони здоров’я і соціального захисту/.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул.Космонавтів,24 с.Іллінівка Іллінівської сільської ради Костянтинівського району Донецької області та надання земельної ділянки у власність гр.Бондаренку А.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

/Доповідач: Редькіна О.А. – голова комісії з питань містобудування, будівництва, земельних  відносин та охорони земель /.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Пелих Юрію Юрійовичу за  адресою: вул. Надії,63 с.Русин Яр Іллінівської сільської ради  Костянтинівського району Донецької області

11. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності

12. Про відміну рішення Іллінівської сільської ради від 09.11.2017 №І/15-8 та про внесення змін в рішення Іллінівської сільської ради від 14.07.2017 №І/10-14.

13. Про затвердження плану діяльності Іллінівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

14. Про звіт сільського голови про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності виконавчими органами Іллінівської сільської ради у 2017 році.

15. Про стан системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради та створення робочої групи з удосконалення системи охорони здоров’я на території Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Ліхтенштейн Н.Б. – головний лікар Костянтинівського районного центру первинної медико-санітарної допомоги/

16. Про внесення змін до рішення від 11.04.2017 № І/6-9 «Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за рахунок бюджетних коштів»

/Доповідач: Дорош О.Ю. – голова комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності/

17. Про внесення змін до рішення від 27.01.2017 № І/2-7 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінівської сільської ради на 2017 рік»

18. Про внесення змін до рішення від 26.10.2017 № І/14-4 «Про затвердження переліку проектів і проектних заявок на проекти, видатки на які здійснюватимуться за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад»

/Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку /.

19 Про внесення змін до рішення Іллінівської сільської ради від 11.04.2017 № І/6-8 «Про передачу повноважень щодо визначення замовника (замовників) виконання робіт».

20. Про внесення змін в структуру та штатний розпис Іллінівської сільської ради.

21. Про підсумки роботи Іллінівської сільської ради у 2017 році

/Доповідач: Троян В.М. -  секретар сільської ради /.

22. Про затвердження положень про сектори сільської ради

/Доповідач: Бондаренко О.Г. -  голова комісії з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики/.

Секретар сільської ради                                                              В.М. Троян