Розпорядження про скликання позачергової 19-ої сесії Іллінівської сільської ради І-скликання

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

КОСТЯНТИНІВСЬКИЙ РАЙОН

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

від 07.03.2018 №15р

с.Іллінівка

Про скликання позачергової

19 сесії І скликання

Іллінівської сільської ради

Розглянувши доповідну записку завідувача сектору економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Подставкіної А.С., керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» скликати позачергову 19 сесію I скликання Іллінівської  сільської ради 12.03.2018 року о 9.00 г., в СБК с.Іллінівка.  Винести на розгляд сесії наступні питання і затвердити доповідачів:

1.Про затвердження порядку денного позачергової 19 сесії сільської ради I скликання.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

2. Про внесення змін до рішення сільської ради від 15.12.2017 №І/16-3 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік».

/Доповідач: Лебедева Н.В. – заступник сільського голови-начальник фінансового відділу сільської ради/.

Сільський голова                                                                            В.О.Маринич