№  I/17-2

від 22.01.2018 №  I/17-2

с. Іллінівка

Про звіт сільського голови

«Про  діяльність сільського голови та

виконавчих органів

Іллінівської сільської ради за 2017 рік

Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши звіт сільського голови Маринича В.О.  “Про  діяльність сільського голови та виконавчих органів Іллінівської сільської ради за 2017 рік»,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Взяти до відома звіт сільського голови «Про  діяльність сільського голови та виконавчих органів Іллінівської сільської ради за 2017 рік».

2.Роботу сільського голови та виконавчих органів Іллінівської сільської ради  за 2017 рік, визнати задовільною.

3. Сільському голові Мариничу В.О.:

3.1. Продовжити тримати на контролі безперервну  роботу бюджетних установ сільської ради та виконання сільського бюджету.

3.2. Посилити вимогливість до  посадових осіб та керівників установ сільської ради, щодо виконання ними повноважень та функціональних обов’язків, виконання рішень ради та виконавчого комітету.

3.3.Забезпечити виконання прийнятих комплексних та цільових програм  в галузях освіти, культури і спорту, соціального захисту населення, благоустрою населених пунктів об’єднаної територіальної громади.

3.4. Всебічно сприяти активізації діяльності депутатів, постійних комісій, залученню їх до підготовки  і розгляду питань.

3.5. Активно працювати з керівниками установ та організацій, розташованих на території сільської ради  по наповненню бюджету, залученню членів їх трудових колективів до вирішення спільних проблем сільської громади.

3.6. Забезпечити дотримання на території сільської ради  вимог Конституції України,  Законів та підзаконних актів.

4. Контроль за виконання данного рішення покласти на  постійну комісію сільської ради з питань прав людини, законності,   депутатської діяльності і етики (Бондаренко).

Сільський голова                                                                           В.О.Маринич

додаток