Конкурс грантів для створення/ відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Дата: 19.03.2018 14:14

Чеська недержавна гуманітарна організація «Людина в біді» (People in need), з метою створення та розвитку стійких джерел доходу для мешканців Донецької області, проводить Конкурс грантів для створення/відновлення та розвитку сталого бізнесу на території Донецької області.

Гранти надаються на конкурсній основі. Рішення  про надання гранту приймається конкурсною комісією.  Головним критерієм відбору заявок є ефективність ваших планів по використанню гранту для досягнення мети проекту, а саме:

• наявність ідеї по створенню (розвитку поточного) дрібного бізнесу або само зайнятості;
  • наявність  конкретного плану дій на 6-12 місяців після отримання гранту;
  • обґрунтованість вашої ідеї та очікуваних показників (наприклад виручки та витрат).

Гранти до 35 тис. грн. можуть бути надані всім учасникам.

Гранти до 55 тис. грн. можуть бути  надані учасникам, які надішлють найбільш перспективні заявки, та зможуть зробити власний внесок у реалізацію бізнес-плану в розмірі не менше 30% від суми гранту.

Заявки приймаються  до 31.03.2018.

Анкета-заявка за посиланням: