Оголошення

Іллінівська сільська військова адміністрація повідомляє про утворення конкурсної комісії з визначення суб’єкта господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Іллінівської сільської територіальної громади та пропонує долучитися до її роботи особам, зазначеним в абзаці першому п. 6 «Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів» затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 25.08.2023 № 918 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів».

15:40:15 29.11.2023

Найменування та місцезнаходження організатора конкурсу: Іллінівська сільська військова адміністрація (ЄДРПОУ 45118067), адреса: вул. Адміністративна, 42/3 с. Іллінівка, Краматорський район, Донецька область. За детальною інформацією звертатися за телефоном (095) 8428032

11:25:22 24.11.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

11:45:44 13.11.2023

До уваги сільськогосподарських товаровиробників, які використовують меліоровані землі

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації повідомляє, що з 01 листопада по 20 листопада 2023 року Мінагрополітики розпочинає прийом заявок та документів для отримання державної підтримки ( https://minagro.gov.ua/news/do-uvagi-silskogospodarskih-tovarovirobnikiv-yaki-vikoristovuyut-meliorovani-zemli2) через Державний аграрний реєстр (https://www.dar.gov.ua/) на виконання положень Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2021 р. № 1070 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 жовтня 2023 р. № 1110).

11:45:52 03.11.2023

Гуманітарна допомога у вигляді карбаміду

Департамент агропромислового розвитку та земельних відносин облдержадміністрації повідомляє, що через Програму USAID АГРО, уряд США в межах ініціативи AGRI-Україна для весняної посівної кампанії 2024 року, безоплатно наддасть 7 тисячам українським агровиробникам мінеральні добрива, загалом 14 тисяч тонн, у вигляді карбаміду ( https://minagro.gov.ua/news/programa-usaid-agro-nadast-mineralni-dobriva-dlya-7000-ukrayinskih-agrovirobnikiv-na-vesnyanu-posivnu-2024 ).

11:34:31 03.11.2023