Про створення добровольчого руху «Добровольців-вогнеборців»

Іллінівська сільська рада повідомляє про створення  добровольчого руху «Добровольців-вогнеборців» з  метою ефективного рівня забезпечення безпеки громадян, запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та подолання їх наслідків.

10:49:16 16.05.2017

Інформація комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» про намір встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)

В зв’язку з затвердженням постановою  Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 10.03.2016 № 303 Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) виникла необхідність розрахунку та встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем). Раніше дані тарифи для комунального підприємства КП «Компанія «Вода Донбаса» національним регулятором  не встановлювалися.

10:08:49 26.04.2017