Про оприлюднення рішення "Про місцеві податки і збори"

Дата: 09.06.2017 08:30

Повідомлення про оприлюднення проекту рішення Іллінівської сільської ради

Іллінівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення про встановлення місцевих податків.

Іллінівська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків». Проект рішення розроблений фінансовим відділом Іллінівської сільської ради.

Метою прийняття цього регуляторного акту є  встановлення на території Іллінівської сільської ради, яка утворилася 10 січня 2017 року, місцевих податків, які будуть діяти на території Іллінівської сільської ради в межах, передбачених Податковим кодексом України. Запропонований законодавчий акт має мету врегулювання адміністративних відношень між регуляторним органом, яким є Іллінівська сільська рада та суб’єктами господарювання;

Зауваження та пропозиції до проекту рішення приймаються на протязі одного місяця з моменту оприлюднення на адресу:
- Іллінівська сільська рада
85143, Донецька область, Костянтинівській район, с.Іллінівка, вул. Адміністративна,42/3, та на е-maіl: 41073075@mail.gov.ua , т.062722-10-50.