Іллінівська сільська територіальна громада
Донецька область, Краматорський район

№ 5-4 Про організацію харчування вихованців днз (зі змінами)

УКРАЇНА

ІЛЛІНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Р І Ш Е Н Н Я

(у редакції згідно з рішенням від 09.11.2017 № І/15-17)

від 13.03.2017  №   І/5-4        

с.Іллінівка

 

Про організацію харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, учнів навчально-виховних комплексів у 2017 році

   

Відповідно до Законів України «Про Державний бюджет на 2017 рік», «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 20.12.2016 № 1789 – VIII, «Про освіту», «Про дошкільну освіту», керуючись статтею 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 (із змінами) «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», постанови Кабінету Міністрів України від 05.04.1994 №226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», наказом Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження Порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах» (із змінами), враховуючи терміни здійснення електронних закупівель продуктів харчування та послуг їдалень,  сільська рада


ВИРІШИЛА:

1. Затвердити вартість харчування в закладах дошкільної освіти з 01.11.2017  на одну дитину – до 27 грн. на день, у тому числі встановити розмір батьківської плати за харчування дітей – в розмірі 40 % від вартості  харчування на день.

2. Збільшити вартість харчування, за рахунок сільського бюджету в дошкільних навчальних закладах сільської ради   на 10% протягом літнього оздоровчого періоду для придбання свіжих овочів і фруктів.

3. Установити, що плата не справляється: 
-  сім`ями, які виховують дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей з інвалідністю; дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов`язків; 
- сім`ями, в яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах; а також батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» (підставою для звільнення є довідка про призначення такої допомоги видана органами праці та соціального захисту);
- за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей загиблих батьків під час проведення антитерористичної операції, дітей батьків з числа осіб, які мають статус учасника бойових дій.

4. Зменшити розмір плати за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах на 50 % для батьків, у сім'ях яких троє і більше дітей.

5. Затвердити вартість харчування в навчальних виховних закладах:
- для пільгових категорій (діти – сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»), дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей загиблих батьків під час проведення антитерористичної операції, дітей батьків з числа осіб, які мають статус учасника бойових дій на одного учня: з 01.03.2017 сніданок – до 7 грн. на день.

- для учнів 1 – 4 класів  – до 7 грн. на день за рахунок коштів сільського бюджету.

6. Забезпечити безкоштовне харчування дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», учнів, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, дітей загиблих батьків під час проведення антитерористичної операції, дітей батьків з числа осіб, які мають статус учасника бойових дій за рахунок коштів сільського бюджету.


7. Бухгалтерській службі сільської ради проводити фінансування у межах коштів, передбачених у сільському бюджеті.

8. Призначити відповідальними за здійснення контролю своєчасного внесення батьками плати за харчування дітей та своєчасне звітування про внесення батьківської плати за харчування завідуючих дошкільними навчальними закладами та директорів навчально-виховних комплексів.

9. Завідуючим ДНЗ та директорам НВК:

  • контролювати своєчасне щомісячне внесення батьківської плати за харчування дітей;
  • дотримуватися норм харчування  урамках відповідних бюджетних призначень на рік;
  • довести до відома батьків, що  плата за харчування дітей вноситься не пізніше 10 числа поточного місяця. У випадку не внесення плати в установлені строки, ці суми стягнуються в порядку, визначеному чинним законодавством.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                            В.О. Маринич

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь