№ 6-1 Про затвердження порядку денного

с. Іллінівка

Про затвердження  порядку денного

6 сесії  сільської ради   I  скликання

Керуючись Законом України  «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА :

Затвердити   для розгляду  на 6 сесії  сільської ради  I скликання  порядок денний :

1.Про затвердження порядку денного 6 сесії сільської ради I скликання

/Доповідач: Маринич В.О. – сільський голова/

2. Про затвердження Положення про порядок здійснення Іллінівською сільською радою державної регуляторної політики.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

3. Про затвердження Плану діяльності Іллінівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік.

/Доповідач: Троян В.М. – секретар сільської ради/

4.Про затвердження заступника сільського голови Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Маринич В.О. – сільський голова/

5. Про затвердження заступника сільського голови.

/Доповідач: Маринич В.О.- сільський голова/

6. Про внесення змін до структури та штатного розпису Іллінівської сільської ради.

/Доповідач: Літвіненко О.М.- голова постійної комісії з питань планування, фінансів, та соціально- економічного розвитку/

7.Про створення Всеукраїнської асоціації міських, селищних та сільських рад об’єднаних територіальних громад.

/Доповідач : Троян В.М. – секретар сільської ради)

8. Про передачу повноважень щодо визначення замовника (замовників) виконання робіт.

/Доповідач: Дорош О.Ю.- голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності /

9. Про делегування комунальному підприємству «Управління капітального будівництва» Дружківської міської ради повноважень єдиного замовника на будівництво та ремонт за рахунок бюджетних коштів.

10. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

/Доповідач: Редькіна О.А. – голова постійної комісії з питань містобудування,будівництва,земельних відносин та природи/.

11.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

13. Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

14 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

15.Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.02.2017 №І/3-8 «Про утворення комісії з проведення допорогових закупівель через електронну систему закупівель».

/Доповідач: Дорош О.Ю.- голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності/

16. Про внесення змін до рішення сільської ради від 03.02.2017 №І/3-7  «Про утворення тендерного комітету та затвердження положення про тендерний комітет».

17.Про затвердження  розпоряджень сільського голови .

/Доповідач: Літвіненко О.М. -  голова комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку/.

18. Про внесення змін до рішення сільської ради від 06.01.2017 №І/1-23

«Про сільський бюджет на 2017 рік»

/Доповідач: Літвіненко О.М.- голова постійної комісії з питань планування,фінансів,бюджету та соціально-економічного розвитку /

19. Про встановлення норми водоспоживання на полив присадибних ділянок на 2017 рік та термін поливного періоду на літній сезон для населення Іллінівської сільської ради.

20. Про реєстрацію фракції ВО « Батьківщина».

/Доповідач: Бондаренко О.Г.- голова постійної комісії з питань прав людини,законності, депутатської діяльності  та етики /

21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

Сільський голова                                                                              В.О. Маринич