№І/17-19

с.Іллінівка

Про встановлення надбавки

педагогічним працівникам

Керуючись Постановами Кабінету Міністрів України від 23.03.2011 №373   (із змінами),  від 25.08.2004 №1096, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Встановити на 2018 рік у межах фонду оплати праці:                                                                                                     1.1  Надбавку в розмірі 20 відсотків посадового окладу керівникам освітніх закладів та працівникам методичного кабінету відділу освіти  Іллінівської сільської ради.
  2. 2 Надбавку в розмірі 15 відсотків посадового окладу педагогічним працівникам освітніх закладів Іллінівської сільської ради.
  3. Бухгалтерській службі сільської ради взяти до уваги дане рішення при нарахуванні заробітної плати педагогічним працівникам.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                                     В.О. Маринич