№І/17-20

с. Іллінівка

Про направлення бюджетних

коштів на придбання автомобілю

для службових потреб сільської ради

Керуючись Цивільним Кодексом України,  ст. 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,рішенням сільської ради від 15 грудня 2017 року   №І/16–3 «Про бюджет сільської ради на 2018 рік» », з метою укріплення матеріальної бази, оперативного вирішення нагальних питань на території  Іллінівської  сільської ради,  сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Частину виділених коштів по бюджету розвитку спеціального фонду на організаційне, інформаційно – аналітичне та матеріально – технічне забезпечення діяльності сільської ради  направити на придбання легкового службового автомобілю орієнтованою вартістю 450,0 тис. грн.

2. Закупівлю здійснити через електронну систему закупівель «Prozorro».

3. Уповноважити сільського голову Маринича Володимира Олександровича підписати договір купівлі-продажу службового легкового автомобіля та здійснити дії з реєстрації транспортного засобу.

4. Бухгалтерській службі Іллінівської сільської ради здійснити оплату всіх витрат по придбанню,  постановку на облік легкового службового автомобіля та нотаріальних послуг відповідно до чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з

питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку (Літвіненко).

Сільський голова                                                                              В.О. Маринич