№І/16-2 Про стан виконання бюджету сільської ради за січень-вересень 2017 року

с. Іллінівка

Про стан виконання бюджету

сільської ради за січень-вересень 2017 року

У відповідності до п.4 ст.80 Бюджетного Кодексу України,  керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  заслухавши інформацію заступника сільського голови – начальника фінансового відділу сільської ради Лебедевої Н.В. «Щодо стану виконання бюджету за січень – вересень 2017 року» сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію заступника сільського голови – начальника фінансового відділу сільської ради Лебедевої Н.В. «Щодо стану виконання бюджету за січень – вересень 2017 року» прийняти до уваги та затвердити квартальний звіт про виконання бюджету сільської ради за січень – вересень 2017 року.

2. Фінансовому відділу (Лебедева) посилити контроль за витрачанням бюджетних коштів по першочерговим видаткам та асигнуванням, направленим на розвиток громади.

3.   Бухгалтерській службі (Харенко)   своєчасно та в повному обсязі здійснювати платежі за використані енергоносії та інші товари та послуги з метою запобігання утворення кредиторської заборгованості.

4. Фінансовому відділу (Лебедева) та старостам сільської ради систематично проводити роботу з платниками податків, направлену на збільшення обсягу надходжень до місцевого бюджету та зменшенню заборгованості по обов’язковим платежам.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію  з питань планування, фінансів, бюджету  та соціально-економічного розвитку    (Літвіненко).

Секретар сільської ради                                                               В.М. Троян